Přejít na výpis diskuzí

Sarah Jessica Parker

OSOBNOST 31.12.2006 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sarinka

    Sarah je naozaj uzasna. Videla som skoro kazdy film ci serial, ktory kedy natocila. Vzdy ma dokaze rozosmiat, aj ked hra v drame :) Je proste briliantna. A nakoniec v Sex & the city ukazala, co v nej naozaj je. Z oblecenia, ktore tam mala, som bola povedcine uchvatena. Pamatam si na take zelene tricko s 55, ktore som si uplne zamilovala. No jo...Sarah Jessica je COOL! Nedivim sa, ze je taka popularna. Kto by ju nemal rad :)))
  • What say?.Carrie Bradshow knows good sex and isnt afraid to ask:)Beautiful serie, beautiful jokes, beautiful clothes!!!
  • Chci její cit pro módu a její nohy:) Je to prostě módní bohyně, naprosto dokonalá ikona a taky výborná herečka...to má někdo kliku
    • Re:

      Ano.Máte pravdu.Sarah je nádherná žena i když bych chtěl žít alespoň jeden měsíc jako ona slavná čtveřice ze SEXU.Poletovat po banketech.přemýšlet o tom kde a s kým a proč ne.Asi je život v NY jiný než v ČR.Alew bojím se,že by každý žijící tímto způsobemńic nedělám jen se kochám.pošel hlady.Ale Sarah je kus.
  • Je to nádherná žena, má dokonalý styl a dokáže výborně hrát!:) Mám jí moc ráda.
  • Taky ji miluju.Ma perfektni styl oblikani a jeji serial si taky nenecavam nikdy ujit :o)
  • Je skvělá herečka

    Je moje nejoblínější,už docela pravidelně koukám na sex ve městě a nëchávám se jí inspirovat, samozřejmě nemyslím po sexuální stránce, ale té autorské, taky píšu podobně jako ona, podobný deníky atak. Je mi hodně sympatická a je správná. Někdy bych se s ní chtěla setkat!
  • ...

    Sarah je super,mám ji moc ráda,je simpatická......viz.(sex ve městě:D)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit