Přejít na výpis diskuzí

Seal

OSOBNOST 31.12.2006 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Seal

    miluji Seala sice jsem nebyla na jeho koncertě a moc mně to mrzí dala bych vše za to abych ho mohla vidět na vlastní oči jako zpěvačku mám také ráda Avril Lavigne ale ne tak jako Seala má úžasný hlas když zpívá úplně sám je to nádhera byla jsem zrovna na dovolené když Seal vystupoval v Praze mám ho na tapetě telefonu Pc,a také mám jeho plakát v rámečku nad postelí...Miluji ho *14*
  • já jsem byla na koncertě

    já jsem byla v praze na jeho koncertě, od přítele jsem dostala lístek přímo pod podium a moc jsem si to užívala. měla jsem ho skoro na dostah ruky. jeste ted vstrebavam zazitky!
    • Re: já jsem byla na koncertě

      Zdravím! Též jsem byla na jeho koncertu a jsem ta, kterou si Seal vytáhl na podium !*3* Bylo to *14* ! Nemáte někdo fotku, prosím??? *9*
  • Jde někdo na koncert?

    Ahoj,jdete někdo na koncert Seala ted v utery? Nemam s kym jít a moc rada bych tam šla... *4*
  • Kde bude Seal s Heidi bydlet?

    Ahojky, chtěla bych se zeptat jestli někdo nevíte kde bude Seal s Heidi a jejich dětma bydlet až bude v Praze. Sem jejich veliká fanynka, ale nemůžu to nikde zjistit.... Prosím jestli někdo víte, napište... :-)
    • Re: Kde bude Seal s Heidi bydlet?

      Tak premejslej...je to uplne jasny...kde by asi nekdo jako on mohl bydlet... *4*
  • Seal brzo v Praze

    8. 07. 2008. Seal přijíždí do Prahy představit své nejnovější album „System“, jež vydal na konci roku 2007!!!

    Vstupenky již v předprodeji v pokladnach: ticketportal, ticketpro, ticket-art
    Cena: 700, 750, 850, 900, 1200, 1600 Kč

    Více informací: www.makroconcert.cz
  • Doplnění

    Doplňte diskografii,Vydal 2007 SYSTEM fakt bomba
  • Seal

    ahoj,těším se na Seala do Brna 20/10/2006 *3*
  • zkus to na www.lyrics.cz tam je fakt hodně textů:-)) *15* *3* *3*
  • Texty

    Nevíte někdo, kde bych našla texty Seala???? Prosím, nutné. Moc dík, Frog. *3*
  • SEAL

    Musím napsat, že Seala mám taky moc ráda..tedy jeho písně,že.Hlavně jednu - Just like you said - tu můžu poslouchat stále a stejnak se mi neomrzí!!!!!!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit