Přejít na výpis diskuzí

Selena Gomez

OSOBNOST 16.2.2008 
4969 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ViolettaLeon
    AnNaLuk pokud máš ráda Martina Stoessel tak to nemáš tak daleko na její koncert jako ti co jsou z Prahy!!!!
  • nicky0012

    nej

    vše nejlepší Seleno!!už za rok ti bude 18 se máš!!
  • britney-selena

    VÁNOCE

    ČAUKY,JAK SE TĚŠÍTE NA VÁNOCE? JÁ TAK NORMÁLNĚ. *4* . VÁŠ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END.
    • selenka.1

      Re: VÁNOCE

      Já taky normálně *4*
    • _vikiska_

      Re: VÁNOCE

      Já hrozně mooc :) Úplně nejvíc :)
  • kristynajackson

    Selly ♥

    Jééé,Selly má novou Hlavní fotku.
    Je nejj..kéž by byla na žebříčku na prvním a Mileyna by byla až na 50.místě!
    Selly je nejj ♥♥ *14*
  • ss

    natko mas na televizi program disney?
    • natka16

      Re: ss

      joooooo!Je to bomba!
  • emmag

    miluju tě

    miluju tě kwásný narozky užij si to Selenko mám tě ráda
  • Selena Gomez je nej.Protoze je coool
  • pls, jak se tady registruje?
    • Mrs.Wesley
      Ty už musíš být zaregistrovaný/na když píšeš jako skrytý!!
    • Mrs.Wesley
      Víš jak?? Jednoduše jak tam je u osobnosti napsáno stát se fanouškem tak na to klikneš a ono ti to pak napíše jestli se chceš zaregistrovat*15*jo a doporučím ti jednoho fešááááákaaaaaa- PAUL WESLEY*14* please přidej se do klubu
      • díííííííík
  • vananneh

    HaPpY bIrThDaY

    HaPpY bIrThDaY___SeLeNa!!!!!
  • selenka.1

    RRRRRRRRRRRRRRR!

    Ahoj holky teda vlastně i kluci..zkrátka všichni co jste tady..myslim si že ta RRRR! uuž jsem nepřijde a pokud jo určitě ji všichni vyženem že nebude ani vědět co říct pomlouvat Sel a nadávat jí to dělat NEBUDE!! *13* jinak je super že Sel bude mít další koncert škoda že neni někde v ČR to bych tam šla!!! *3* *14* I LOVE SEL *14* *14*
    • nikki.14

      Re: RRRRRRRRRRRRRRR!

      jo já bych tam šla taky!!! a myslim si že RRR! už ted nemá co by řekl takže už se sem nepude ani podívat *5* což je pro Sel i pro nás dobře!!! *14* *14* *14*
      • Re: Re: RRRRRRRRRRRRRRR!

        přesně tak holky *4* *3* I LOVE SEL..SHE IS BEST!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14**14**14* *14* SELENKA!!!!! *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit