Přejít na výpis diskuzí

Selena Gomez

OSOBNOST 16.2.2008 
4969 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo chodila s Taylor Swift a co tak je lez** to va?Selena je a Taylor jsou prostě v pubertě *3* .
    • Hele,Selena a Taylor v pubertě??Seleně je 21 a Taylor myslím 23..uží si to!
    • Hele tak něco ti řeknu Selena není v pubertě možná tak ty si v pubertě jestli seš slepá a nevidíš že je dospěla.
  • kamca12

    VŠECHNO NEJLEPŠÍ!

    Všechno nejlepší k tak krásnýmu číslu! *15* *3*
  • selenka.1

    Trapas č. 2!!

    ja odejdu ale urcite zas nekdy prijdu pomlouvat tu kravku zkurvenou a taky i vas BYE BYE!! *15* *15*
    • selenka.1

      Re: Trapas č. 2!!

      Hurrá a už se nevracej !!! *15* *15* *15* *15* OUR LOVE SELENKA!!!!!!! *14* *14* *14* *14*
      • princess_lucinkaa

        Re: Re: Trapas č. 2!!

        Přesně..I LOVE SELENKA *14* *14*
  • Fotka

    Proč jste změnili fotku? Vždyť Selenka vypadá pořád stejně po obličeji ! Jen otázka . *7*
    • Re: Fotka

      tyd nic zmeneneho není?!
  • já jí nesnášim . je to přece jenom malí děcko krerý umí udělat tak la la la a to je všechno. no, tak co z toho máte *10* *16* *16* *10* *10* tak si děte poslouchat ty trapárny. iris
    • drž hubu jo? nikoho to nezajímá takže ahoj;*
  • stormgirl

    VŠECHNO NEJLEPŠÍ

    Áách! Všechno nejlepší, Selenko! Tak rychle nám rosteš! Snad jsi šťastná! Moc se těšíme na všechny tvoje další filmy a alba, a doufám, že ti to s Justinem vydrží! Milujem tě!!!!!!♥♥♥
  • hannahmiley

    Narozky

    Happy Birthday Selen .
  • selenavan

    selena vs mileyna

    čavko takže kdo je lepši selena alebo mileyna? ja rodhodne hlasuju pro Seli. ja pre štetku nikdy nebudem hlAsovať. nikdy! selli vie spievať. ja sa teším keď v hANNAh smotana nahradí seli toje moje veľké prianie *14*
    • princess_lucinkaa

      Re: selena vs mileyna

      SELENKA to je jasný a spolu s NESSYNKOU sou THE BEST!!! *14* *14* *14*
    • Re: selena vs mileyna

      každopádně Selena je ve všom lepčí než ta Miley *9* pstě Sel je best *14* *14*
      • selenavan

        Re: Re: selena vs mileyna

        jj anči a aj nožniČqa.
        Mieyna nemá šancu fuj grcc mate radi vanessu hudgens? ona je super ako seli *14* spolu su uplne krásne sú to moje zlatíííčka *14*
        • Re: Re: Re: selena vs mileyna

          jj vanesu mam taky docela ráda máš ráda demi?? *1*
    • Re: selena vs mileyna

      SEL JE JASNE ZE LEPSIA
  • pro: _vikiska_

    jj to je on akorát že ty ho máš v němčině *1*
    • _vikiska_

      Re: pro: _vikiska_

      Jj to je mi jasné :D No neva stejně si to koupím i v čěštině, ptže v německy neumím :D:D
      • Re: Re: pro: _vikiska_

        já taky n mam i nákej italskej článek awe nemůžu si ho přečíst ptž neumim ani italsky *1*
  • koljatorres

    chyba

    ona je nejlepši na světě vyborně zpiva a je krasna *14* takhle to ma byt
    • kikiss11

      Re: chyba

      Máš naprostou pravdu!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit