Přejít na výpis diskuzí

Selena Gomez

OSOBNOST 16.2.2008 
4969 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je super ale zato že měla justina biebera bych ji zabila *12* *12*
    • verik93
      Proč ti jako vadí že Selena chodí s Justinem? Jestli jsi Seleny opravdovej fanda, tak by ti to vadit nemělo, a jestli ti to vadí, tak tím jenom dokazuješ, že jsi zase jedna z těch co Justina milujou a myslí si, že se jednoho dne za nej provdaj? A že Selena vám stojí v cestě? NAIVITA *1* *1* LOL!! A nebo si naopak jeden/jedna z těch, co ho nesnáší už od tý doby co vztoupil do showbiznisu? *16* Přesně tak to jsou celí lidi tohle! Nic o té celebritě neví ale přesto jí tu budou špinit! Ty jsi určitě jeden/jedna z těch co střídají celebrity jako ponožky! Chvilku se zajímáš o Gagu, pak zase Miley a pak zase někoho jinýho. Zkus u jedný celebrity vydržet aspoň měsíc nebo dva..no vlastně je to marný, protože i tak to není dost na to abys byl/a BIG FAN! *5*
      Něco ti poradím..Kdybys místo toho abys poslouchal/a pomluvy o něm, že zpívá jako holka a že je teplej, šel/šla něco o něm najít tak ti pak bude blbý ho tu takhle špinit! Začni třeba tim že si zjistíš, co všechno Justin dělá pro zvířátka ♥ Tohle nedělá každá celebrita *13* *14*
      • A proč tolik řešíš komu fandí a komu ne? :D Vždyt' je to snad jedno ne? :D Kdo nemá takový přelétavý chvilky? :)
        A jinak souhlasim s tim co píšeš o Justinovi.Každej na něj umí jen blbě kecat,ty "vtipy" mi nepřijdou vůbec vtipný.At' je jakej je,talent v sobě má a na to kolik mu je toho má za sebou dost.Tohle už ale nikdo nevidí! :) Je snažší kecat o vzhledu.
        • verik93
          Jo no pravda *1* mě Justin nikdy nevadil, a nelíbí se mi když mu někdo nadává, aniž by si o něm něco zjistil *16* *1*
  • hello
    • hi
  • pavlusqa

    Moderní popelka 2 upa bozí:

    Cauky lidišky ak je ? Dneska jsem videla upa supík film Seleny Gomez Another Cinderella story neboli Moderní popelka 2 je fakt upa bozííííí se urcite juknete nekde *1* *14* *14* *4* *14* *14* jj a mimochodem jsem upa nejvetší fanynka Seleny *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Moderní popelka 2 upa bozí:

      jj mas pravdu ze another cinderella story je skvely ja sem ho taky videla ale v anglickem dabingu..taky sem velkej fanousek seleni *4*
  • sell

    word tour

    nevíte jestli bude mít sell turné po evropě?díkes
    *1*
    • mawtinkar

      Re: word tour

      rozhodně jo...Slyšela jsem že někde v Praze někdy do konce roku...A vstup by měl bejjt hodně levný *14*
      • Re: Re: word tour

        fakt??
        selena bude v praze?, ted by chtěli ještě zjistit kdy..... *14*
  • fotky

    ty nový fotky jsou bomba :O :D vážně super hlavně ta jak tam leží *14* *14* *14*
    • nicola14

      Re: fotky

      Přesně...sou úplně ÚŽASNÝ!!! <3
  • jo to asi joo :DD Pujdu spat tak čaute jdu si lehnout dobrou holky :DD :-*
    • dobrou*2**2**2**2**2**2*
    • ViolettaLeon
      Ahoj a dobrou noc!!
  • je to mega pica

    asi nak takle ja ji nesnasim...podle me je proste umela jak naka panenka srat na ni....jako nikomu nebudu vycitat ze je jejim fanousken ae tole je proste muj nazor na ni je to mega PICA *1* *16* *5* a muj nazer mi proste nikdo neveme *15*
    • pavlusqa

      Re: je to mega pica

      Hele svuj nazo si nech pro sebe nikoho nezajímá *1* *13* *9* *5*
      • Re: Re: je to mega pica

        a proc by si ho mela nechavat pro sebe??to fakt nechapu a neznamena ze tebe to nezajima tak ze to nezajima ostatni.me treba jo ptz je to naprosta pravda je to pica namyslena *1* *1* *1*
        • Re: Re: Re: je to mega pica

          Podle čeho tak sakra soudíte nechápu to ona není zlá tak jí tady nepomlouvejte!!!


          Můj blog o Seleně:
          ww.gomez-lovato.blog.cz *8*
        • pavlusqa

          Re: Re: Re: je to mega pica

          ok tak si to jsem klidne pište stejnak tim nikoho neovlivníte *1* *1* A ona je fakt dost dobrá herečka ,milá ,hezká a nevím co ješte *1* *14* A nejaky vaše kecy jsou mi u p... *15* *16*
          • Re: Re: Re: Re: je to mega pica

            vis co me ty tvoe ae taky....tak nechapu o co se snazis......a ona tam psala ze nikomu nebude vycitat ze je jejim fanouskem... dyt ja sem tim nikomu nechtela rict ze nechapu jak muze bejt jejim fanouskem at neni...ja vim ze bych to neovlivnila ae ja ji povazuju proste za neco jinyho nez milou talentovanou atd.jenze to tvuj mini primitivni mozecek zrejme asi nepochopil *1* *16*
            • pavlusqa

              Re: Re: Re: Re: Re: je to mega pica

              Ok to nema cenu ja se se svym malym primitivnim mozeckem nebudu s nekym hadat TEŠILO ME *1*
  • micha029

    Sel a Christina

    Ahoj lidi, nevíte někdo, jestli jsou Selena a Christina Grimmie dobré kamarádky? Nebo jak se seznámily? *3*
    • Re: Sel a Christina

      Seznámili se v Budapešti ,kde Christina fotila pro Seleninu modní kolekci Dream out Loud, a rekla bych že jsou Sel ji vzala i na červeny koberec na udílení cen:)
      • micha029

        Re: Re: Sel a Christina

        díky moc za odpověď .. ;)
  • Jak jako bldlitě ale v jednom komentaři kde leonetta vimišlela přezdivky tak jsi řekla že jse jmenuješ bála.tak schvalně jaky je tvoje přijmeni moje Dofarova
    • ViolettaLeon
      Už je to opravené!!! A já řekla že sem se bála né že se tak jmenuju!!! A moje je Kynclová
      • Ale jsi tam taky psala že jsi Horakova a teď jsi Kynclova tak to je jedno.To by bylo husty kdyby jsme se potkaly byly by jsme kamaradky.Ja jsem Barbora Dofarova
  • ahoj selena
    mam ta velmi rada *14*



    papapapa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit