Přejít na výpis diskuzí

Selena Gomez

OSOBNOST 16.2.2008 
4969 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S justinem ste byli rostomili.......
  • lllllllllllllllllllllllove is selča *14* *14* *14* *14*
    • Selča? To je jako kdyby to bylo sele. Mně příde, že to občas s těmi zdrobnělinami přeháníte
  • merigatuda glgloo
  • pavlusqa

    Sel a Demi

    jj a kdyby ste se chteli dozvedet neco new o Selene nebo Demi Lovato tak tady http://selenaademi.blog.cz *4*
  • Selena

    dneska jsem se ve škole nudila a poslouchala MP3 a přemýšlela jsem.... Má vůbec Selena nějaké sourozence?? co jsem tak projížděla net tak jsem nikde nenašla zmínku, že by nějaké měla ale vůbec newím... takže jestli někdo víte tak mi prosím řekněte.... děsně mi to vrtá hlavou... děkuju..:D *7*
    • Re: Selena

      selena je jedináček *4*
    • pavlusqa

      Re: Selena

      Sel je jedináček:) Její mamka ji měla v 16letech a s otcem byla jen krátkou dobu a pak se rozvedli,takže sourozence nemá. Blízcí ji jsou její bratranec Brandon a sestřenice Priscilla:)
      • ilonka94

        Re: Re: Selena

        Jo za to její maminu moc obdivuju, že si v 16ti nechala dítě....A hlavně ji za to moc děkuju :-*....že Selenku takhle vychovala....Kdo ví kde by teď Sel byla nebo jak by se chovala...Selenka je po ní ...zodpovědná a krásná slečna...(vyděla jsem je na fotce....jsou si neuvěřitelně podobné) *14* *14* *14*
      • Re: Re: Selena

        Páni, to jem ani nevěděla.. *9* Děkuju za informaci.. *4*
        Jinak Sely je na titulní stránce Top Dívky a moc ji to tam sluší.. *14* A dobrý článek tam.. *1* *14* Ale to už nejspíš víte.. *4*
  • Vše nej

    Sel přeju še nejlepšín k jejím 19. narozeninám a doufám, že bude mít ještě mnoho filmů, hudebních úspěchů a někdy třeba i toho Oscara. xD
  • ahoj, věříte na strašidla?
    • Mrs.Wesley
      Už jsi trapná/ný !!!!jednou jestli věříme na strašidla po druhý že potřebuješ na záchod....kolik ti je 5?stiď se!!!*16**16**16*jo strašidla neexis...ale na takový strašidla jako jsi ty na ty věřím..*1**10*
      • nevěřím!! :)
        • Mrs.Wesley
          Já myslela že už nejsi Naruto ale Ziall Horik.
          • občas mi tam něják omylem zůstane to staré jméno.. *5*
            • Mrs.Wesley
              Ziall horik....co to má za smysl???*8**8**8**8**8*8*
            • Mrs.Wesley
              Tak něják jo??*6*
            • Mrs.Wesley
              hh
  • selena gomez-narozky

    seleno dnes je ti sednáct přeji ti hodně zdraví,štěstí,lásky a pohody *1* *1* *3*
  • :-)

    ta vase Selenka je pekna dilinka *1* vsude se jenom sere a ani neumi zpivat.paaaapaaaaaa *1* *1* *1*
    • Re: :-)

      sel je nej :D *14* *14*
    • 21.4.1993

      Re: :-)

      Selenka je uzasna..a zpivat umi.. *4* *4*
      • princess_lucinkaa

        Re: Re: :-)

        Jojo máš pravdu *3* Sel je super *14*
        • 8.ball.8

          Re: Re: Re: :-)

          Je to ještě mladé mutující štěně, neumí zpívat. To umím i já lépe, u půllitra piva. *5*
          • princess_lucinkaa

            Re: Re: Re: Re: :-)

            OMG nech si ty moudra pro sebe a netahej to sem magore *9* *9*
            • 8.ball.8

              Re: Re: Re: Re: Re: :-)

              :-*
  • popcorn

    ahoj lidičky ale hlavně fanoušci Selenky *1* v novém popkornu (tom časáku)je dvoustránka o Selence prej že chodí se svým nevlastním tátou je to tam pak i samozřejmě vysvětlený že to neni pravda awe určitě doporučuju!!!!! *1* *14* *14* *1*
    • _vikiska_

      Re: popcorn

      Jů, to je super a nemohla bys mi plsky poslat scany ? *1*
      • Re: Re: popcorn

        Ahoj scyny bych ti poslat nemohla pač nemáme scaner *1* jedině bych ti to vyfotila *3* *1*
        • _vikiska_

          Re: Re: Re: popcorn

          Aha, škoda :(( Ale stejně ti děkuju :o** Jsou tam třeba i někdě jinde nějaký menší článečky nebo fotky se Sel ?:)
          • Re: Re: Re: Re: popcorn

            mno je tam ta dvojstránka a pk je tam takovej malj obrázek a u toho je napsaný že Sel nemůže žít bez trička s madonnou který si pučila v 7 třídě od Demi Lovato *1* *14*
            • _vikiska_

              Re: Re: Re: Re: Re: popcorn

              Jůů, tak to si zítra koupím *1* Hele, není ten článek v tom popcornu podobný tomuto:

              http://selenagomez-all.blog.cz/0911/popcorn-de-nr-12-dezember-2009

              Na té druhé a třetí fotce ? ptže ten mám v německém popcornu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit