Přejít na výpis diskuzí

Selena Gomez

OSOBNOST 16.2.2008 
4969 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Selena was my girl
    • seriously? OMG Justin is that you? ....... .... Selena was my girl <--- fáákt tráápnéé
  • Takž za prví, ona už o téhle stránce ví i když je z ameriky a za druhý, ten její e-mail už mám.
    • Jsi to ty G.Q.S.V.? To jsem já, Alexej, Alexej Kuzněcov. Mimochodem si moc dobře vedeš se psaním tam toho, já to tady nemůže psát, ale ty moc dobrě víš co. Jinak ještě něco SELENA GOMEZ JE NEJLEPŠÍ. *2* *15* *3* *14* *4* *5* *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *1* Hele V. musíme si psát přes e-mail, jasný. *1* *1* *1*
    • ViolettaLeon
      NO jasně!!!! MY ti to úúúplně věříme!!!
  • ztraceni94

    S.G

    Tak je ta naše ROCKSTAR zase o rok starší no.
  • miley-destiny

    Selenko:*

    Sel přeju ti vše nej a at si co nejdýl s JB
  • hele leonetta ti svim nazorem si važně všech naštvala maš mozek a viš co ještě jakej muže bit jinej zpusob tpč to je jasni a ty NATTY neplet se sem joo *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *11* *12*
  • VšE nEeEj!!

    všechno NEJ k narozkám Seleno *4*
  • COŽE

    KTERÁ KURVA TO TADY POMLOUVÁ TU SELENU? *16* .NĚJAKÁ RRRRRRRRRRRRRRRRRR. TAK TO PRR!!!!! *13* .VÁŠ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END.
    • selenka.1

      Re: COŽE

      přesně tak *4*
  • muhi

    Naturally

    Selenu nemám ráda, ale musím uznat, že song a klip NATURALLY je opravdu excelentní..:)..
    • _vikiska_

      Re: Naturally

      Jsem ráda, že existují i lidi, kteří třeba moc nemusejí nějakou celebritu, ale nenadávají na ni a naopak třeba i když se jim něco líbí, tak to řeknou a nejsou zaujatí tím, že ji nemají rádi :) Protože je jasné, že každý nemůže mít rád všechny a prostě názor má každý svůj :)
      • ilonka94

        Re: Re: Naturally

        Jo je to jako já k Miley...Její písničky jsou parádní....ale ona mě nák nezajíma
  • kajulik0000000007

    Sellllllenka

    Selena je nejlepší na celém SVĚTĚ!
  • Narozky

    Všechno nejlepší Seleno!!Milujeme tě,a chceme aby si se stala nej zpěvačkou na nějaké nominaci,protože si to zasloužíš!!!Jsi totiž úžasná!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit