Přejít na výpis diskuzí

Selena Gomez

OSOBNOST 16.2.2008 
4969 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stormgirl

    Oči

    Selenka má nejkrásnější oči na světě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4*
  • jj

    *14* selena uplne nadherna *14*
  • stormgirl

    ??? :-O

    Megan Fox na druhém místě??? Svět se zbláznil! :-( Musíme Selenu dostat zpět na svoje místo!!!!!!!
  • jj

    je nadherna
  • Na Sel není vůbec nic špatného! Vždycky budu její věrná fanynka a nesnáším lidi kteří ji nadávají... Je naprosto skvělá herečka a perfektní zpěvačka. Miluju ji!
  • sel.96

    DIVOČÁK

    Promiň, ale už mi to příjde docela trapný, to co tu píšeš!
    • stormgirl

      Re: DIVOČÁK

      Právě, právě. Promiň, ale já si to taky myslím. Chce to nějaké meze!! *3* *4*
      • zenonqua

        Re: Re: DIVOČÁK

        podla mna ,,DIVOČAK,, trepe ze chodi so Sel, lebo ona chodi s Justinom Bieberom!!
        • Re: Re: Re: DIVOČÁK

          UŽ TEDA PŘEHÁNĚT NEBUDU,ALE S BIEBREM NECHODÍ. *15* *1* VÁŠ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END.
          • stormgirl

            Re: Re: Re: Re: DIVOČÁK

            Ok. *3* Je jasný, že s Bieberem nechodí... Kdo by s ním taky chodil??!!! *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: DIVOČÁK

              PŘESNĚ TAK. ARMENAKOS VÍ,ŽE ŘÍKÁM PRAVDU. *15* VÁŠ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END.
            • armenakos1

              Re: Re: Re: Re: Re: DIVOČÁK

              tož to je ale divočákovi jedno že mu nevěříš protože on mluví pravdu že chodí se Selenou *3* *4* *15* *15* *15*
            • zenonqua

              Re: Re: Re: Re: Re: DIVOČÁK

              no sak nikto ale ja ti newerim
            • stormgirl

              Re: Re: Re: Re: Re: DIVOČÁK

              No právě!!! *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: DIVOČÁK

              NIKDO. *15* TVŮJ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END.
  • Selena je prostě nejlepší, nekrásnější a jsem ráda, že jsem zrovna na ní narazila, protože ona mi změnila život. Nádherně čistě zpívá a je úžasná ve filmech, už se těším na další film s ní <3 *14*
    • jak píše tady ajule d Selena je talentovaná herečka a zpěvačka *3*
  • ..

    jo presne holky..nikdo nam nebude nadavat...ani nikomu jinymu..mate na 100 % pravdu. *13*
    • kajuska4

      Re: ..

      Jj..nikdo na nás nemá.. *3*
  • Má božský hlas je i krásná a písničky má taky dobrý :-).
  • Tato stranka je fajn jen nevim jak mohhou vedet jejich vahu,vysku,velikost bot atd.
    • Jenom vyska je dobre, jinak vsechno ostatni je ve skutecnosti trochu jinak. Ja to vim, protoze ji znam uz 6 let. Dokonce jsem se s ni setkal v Los Angeles po jednom koncerte.
      • Tyyy jo se mas sellena gomez je moje nejoblibenejsi zpevacka. Moc ti zavidim a diky za odpoved
        • Byl jsem v Americe 24 dnů, z toho 12 dnů pracovně. Je štěstí že jsem tam byl, protože věřím, že se s ní už nikdy v životě nepotkám, jedině kdyby přiletěla sem do Česka, tak by jsem přišel na její koncert.
          • Ještě jsem se s ní vyfotil, to je moje největší památka.

            PS: Každý kdo má rád Selenu Gomez, tak tomu přeji to samé, co se stalo mně. *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit