Přejít na výpis diskuzí

Shahrukh Khan

OSOBNOST 12.1.2008 9:41
33 příspěvků

Shah Rukh Khan je snad nejznámějším současným indickým hercem. Narodil se 2.11.1965 v New Delhi v Indii a hercem se stal údajně díky tomu, že se jako chlapec zamiloval do nejkrásnější indické herečky všech dob jménem Mumtáz. Za velmi krátkou dobu se stal hvězdou indického filmového průmyslu zvaného Bollywood, který produkuje v průměru jeden film za tři dny. Jeho herecká kariéra začala rolí v TV seriálu "Fauji" v roce 1988 a v další mýdlové TV sérii "Circus". Debutoval ve filmu "Deewana" v roce 1992 a zde se mu otevřely dveře filmového ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeden z nejlepších a nejtalentovanějších herců na světě. "My name is Khan" je ten nejlepší film, který jsem kdy viděla. Jenom škoda, že není tolik známý v naší zemi.
  • stay-c
    Shahrukha Khana neznám ještě ani rok. Poprvé jsem ho zaregistrovala letos v únoru. To mi jeden známý přinesl film Láska z nebes (Rab Ne Bana Di Jodi) s tím, že tuhle romantickou komedii musím vidět. A upřímně řeknu, že s prvním nástupem Raje Kapoora na scénu jsem se prostě zamilovala (jako Suri mě zrovna moc neoslovil) :-D Začal jsem si o tomto herci něco zjišťovat, shánět další jeho filmy atd. Dneska mám něco kolem 30 jeho filmů, sama vyrábím české titulky k těm, které ještě utvořené nejsou. Jsem adminem jednoho z jeho fanklubů na face (jedná se ale o stránku založenou Indem), v telefonu mám přes 1 000 jeho fotek a skoro denně si stahuji další a další atd. Jsem prostě jeho šílená fanynka. Úplně moc ho miluju :-D Je to jeden z nejkrásnějších a nejvíc sexy chlapů na světě. Jo, brala bych ho, i když by klidně mohl bejt můj táta :-D Zamilovala jsem se do herce jako nějaká puberťačka. A to mi je 27 let a jsem mamina od dvou dětí :-D
    • Já s ním viděl jako první film Ra.One a musím říci,že mě taky dostal.Hlavně moje dcera si ho oblíbila a stahujeme s ním veškeré filmy,které zde najdeme.Je opravdu herec mnoha tváří.Láska z nebes je dalším skvělým filmem,u kterého jsem si několikrát pobrečel a to je mi 41 :-) A za sebe se přiznám,že zase obdivuji jeho hereckou kolegyni Kareenu Kapoor. S fotkama jsem na tom podobně.Stahuji je z Fb.Máte Fb,že by jsme o nich mohli někdy pokecat,když by jste chtěla? Miroslav Hrdina Spousta,tam mě najdete.
    • prosím kde se dají sehnat filmy jako don,darr,barber billu atd s titulkama?nemůžu nic najít a jsem nešťastná.
  • Zdravím všechny příznivce.Doufám,že nevadí,že jsem kluk?,ale líbí se mi jeho písničky.Film jsem zatím neviděl žádný,už se po nich sháním.Jsem rád,že se mohu dozvědět něco víc aspoň tady.
  • existuje v současné době nějaký český fanklub Shahrukh Khana? nacházím jen starší skupinky, samá registrace, a poslední příspěvky z roku 2012.
    nebo je nějaký crazy fan na FB nebo Twitteru?
    • stay-c
      Soniyo, já sama něco takového hledala. Jenže bohužel, Shahrukh není moc známý v naší zemi. Mám už pár přátel (jen po netu) mezi Indy a dokonce jsem adminem jednoho jeho fanclubu na FB, který má necelých 3 000 členů, ale jedná se o indický fanclub (píše se tam ale anglicky). Já založila na FB českou stránku filmu Rab Ne Bana Di Jodi (Láska z nebes) a přemýšlím, že budu zakládat stránky i jiným jeho filmům. Pokud bys měla ale zájem a především byla bys ochotná mi pomoci se šířením jeho českého fanklubu, ráda ho založím, protože já Shahrukha prostě miluju :-D Když tak se mi ozvi na mail: mamina.stuchla@seznam.cz
  • Shahrukh bol v sobotu na Berlinale prišiel v noci meškalo mu lietadlo ,ale predsa prišiel to je preňho typické . Myslím to ,že svoje sľuby dodrží .
  • Ja a moje mamka mame vsechni jeho filmy a moc se nam libi
    • Mohu se zeptat,kolik těch filmů asi je? Nemám zatím žádný.
      • stay-c
        Kozliku, Shahrukh je jeden z nejznámějších herec světa. Má mnoho filmů :-D Já sama jich mám něco kolem třiceti. jeden z dabingem, zbytek s českými titulky, což je stejně lepší, protože v dabingu tomu nedá nikdo tolik emocí, jako praví herci :-) Kdybys měl zájem, ozvi se mi na mail: mamina.stuchla@seznam.cz a já ti napíšu, kde jsou filmy ke stažení ;-)
  • Bhootnath

Ahoj , měla jsem čest vidět film Bhootnath a musím říct, že perfektní. I když zde Shahrukh hraje roli vedlejší, u filmu si člověk příjemně odpočine a zasměje.Už jste ho někdo viděl?
    Jinak bolly filmy sháním přes známé v Praze, v Lipanské ulici v pakistánském obchůdku Shalamar. Jedno dvd tam mají za 150kč. Cena naprosto lidová. Příjemné pokoukání!!
    • milkarr

Re: Bhootnath

... ja jsem ho videla uz pred rokem, ale v Hindi, ale pred tydnem jsem si koupila DVD v nemcine.... je to vazne skvelej film! .... nejsou ale vsechny bolly filmy dobry? :D
      • Re: Re: Bhootnath

Jistě, že ne. Vyděla jsem i několik né moc povedených. I Shah rukh má některé propadáky.Mě se třeba nelíbil Swades.Ale to zrovna propadák není. Mezi tyto filmy bych spíš zařadíla Kabhi haan kabhi naa.
  • Bollywood a české holky

Zdravím všechny milovnice Bolly filmů a SHK obzvláště *3* Pokud sháníte filmy s SHK zkuste se poptat na http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akce=forum_data&auth=&forum_ID=48895. Chodíme sem plkat ženské z celé republiky, co nosíme pravá indická sárí a polosárí a milujeme indii, její barvy, bollywoodské filmy , cinkavé šperky aj. Myslím, že by někdo třeba mohl mít filmy k zapůjčení.
  • PF 2009

Ahoj všechny milovnice Shahrukha a bollywoodu. Všem přeji v Novém roce co největší shlédnutí nových filmů a vše co k tomu patří.Hlavně:tance, zpěvu a dobré nálady!!!!!!!!!!!!!!
  • milkarr

Petice

http://www.petitionspot.com/petitio ns/supportSRK/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit