Přejít na výpis diskuzí

Shahrukh Khan

OSOBNOST 12.1.2008 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Barumaitrova

    Můj přítel je z Indie tak ho znám 😁 je to super herec 😊 jeden z nových filmů se jmenuje Jak Harry potkal Sejal a odehrává se v Evropě hlavně v Praze 😍 sledovali jsme to přes discord s anglickými titulky, české bohužel nebyly :( a ten film mě tak moc rozbrečel 🥲 už se nemůžu dočkat až půjdu do Prahy studovat a setkáme se s přítelem 😥

  • Jeden z nejlepších a nejtalentovanějších herců na světě. "My name is Khan" je ten nejlepší film, který jsem kdy viděla. Jenom škoda, že není tolik známý v naší zemi.
  • stay-c
    Shahrukha Khana neznám ještě ani rok. Poprvé jsem ho zaregistrovala letos v únoru. To mi jeden známý přinesl film Láska z nebes (Rab Ne Bana Di Jodi) s tím, že tuhle romantickou komedii musím vidět. A upřímně řeknu, že s prvním nástupem Raje Kapoora na scénu jsem se prostě zamilovala (jako Suri mě zrovna moc neoslovil) :-D Začal jsem si o tomto herci něco zjišťovat, shánět další jeho filmy atd. Dneska mám něco kolem 30 jeho filmů, sama vyrábím české titulky k těm, které ještě utvořené nejsou. Jsem adminem jednoho z jeho fanklubů na face (jedná se ale o stránku založenou Indem), v telefonu mám přes 1 000 jeho fotek a skoro denně si stahuji další a další atd. Jsem prostě jeho šílená fanynka. Úplně moc ho miluju :-D Je to jeden z nejkrásnějších a nejvíc sexy chlapů na světě. Jo, brala bych ho, i když by klidně mohl bejt můj táta :-D Zamilovala jsem se do herce jako nějaká puberťačka. A to mi je 27 let a jsem mamina od dvou dětí :-D
    • Já s ním viděl jako první film Ra.One a musím říci,že mě taky dostal.Hlavně moje dcera si ho oblíbila a stahujeme s ním veškeré filmy,které zde najdeme.Je opravdu herec mnoha tváří.Láska z nebes je dalším skvělým filmem,u kterého jsem si několikrát pobrečel a to je mi 41 :-) A za sebe se přiznám,že zase obdivuji jeho hereckou kolegyni Kareenu Kapoor. S fotkama jsem na tom podobně.Stahuji je z Fb.Máte Fb,že by jsme o nich mohli někdy pokecat,když by jste chtěla? Miroslav Hrdina Spousta,tam mě najdete.
    • prosím kde se dají sehnat filmy jako don,darr,barber billu atd s titulkama?nemůžu nic najít a jsem nešťastná.
  • Zdravím všechny příznivce.Doufám,že nevadí,že jsem kluk?,ale líbí se mi jeho písničky.Film jsem zatím neviděl žádný,už se po nich sháním.Jsem rád,že se mohu dozvědět něco víc aspoň tady.
  • existuje v současné době nějaký český fanklub Shahrukh Khana? nacházím jen starší skupinky, samá registrace, a poslední příspěvky z roku 2012.
    nebo je nějaký crazy fan na FB nebo Twitteru?
    • stay-c
      Soniyo, já sama něco takového hledala. Jenže bohužel, Shahrukh není moc známý v naší zemi. Mám už pár přátel (jen po netu) mezi Indy a dokonce jsem adminem jednoho jeho fanclubu na FB, který má necelých 3 000 členů, ale jedná se o indický fanclub (píše se tam ale anglicky). Já založila na FB českou stránku filmu Rab Ne Bana Di Jodi (Láska z nebes) a přemýšlím, že budu zakládat stránky i jiným jeho filmům. Pokud bys měla ale zájem a především byla bys ochotná mi pomoci se šířením jeho českého fanklubu, ráda ho založím, protože já Shahrukha prostě miluju :-D Když tak se mi ozvi na mail: mamina.stuchla@seznam.cz
  • Shahrukh bol v sobotu na Berlinale prišiel v noci meškalo mu lietadlo ,ale predsa prišiel to je preňho typické . Myslím to ,že svoje sľuby dodrží .
  • Ja a moje mamka mame vsechni jeho filmy a moc se nam libi
    • Mohu se zeptat,kolik těch filmů asi je? Nemám zatím žádný.
      • stay-c
        Kozliku, Shahrukh je jeden z nejznámějších herec světa. Má mnoho filmů :-D Já sama jich mám něco kolem třiceti. jeden z dabingem, zbytek s českými titulky, což je stejně lepší, protože v dabingu tomu nedá nikdo tolik emocí, jako praví herci :-) Kdybys měl zájem, ozvi se mi na mail: mamina.stuchla@seznam.cz a já ti napíšu, kde jsou filmy ke stažení ;-)
  • Bhootnath

    Ahoj , měla jsem čest vidět film Bhootnath a musím říct, že perfektní. I když zde Shahrukh hraje roli vedlejší, u filmu si člověk příjemně odpočine a zasměje.Už jste ho někdo viděl?
    Jinak bolly filmy sháním přes známé v Praze, v Lipanské ulici v pakistánském obchůdku Shalamar. Jedno dvd tam mají za 150kč. Cena naprosto lidová. Příjemné pokoukání!!
    • milkarr

      Re: Bhootnath

      ... ja jsem ho videla uz pred rokem, ale v Hindi, ale pred tydnem jsem si koupila DVD v nemcine.... je to vazne skvelej film! .... nejsou ale vsechny bolly filmy dobry? :D
      • Re: Re: Bhootnath

        Jistě, že ne. Vyděla jsem i několik né moc povedených. I Shah rukh má některé propadáky.Mě se třeba nelíbil Swades.Ale to zrovna propadák není. Mezi tyto filmy bych spíš zařadíla Kabhi haan kabhi naa.
  • Bollywood a české holky

    Zdravím všechny milovnice Bolly filmů a SHK obzvláště *3* Pokud sháníte filmy s SHK zkuste se poptat na http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akce=forum_data&auth=&forum_ID=48895. Chodíme sem plkat ženské z celé republiky, co nosíme pravá indická sárí a polosárí a milujeme indii, její barvy, bollywoodské filmy , cinkavé šperky aj. Myslím, že by někdo třeba mohl mít filmy k zapůjčení.
  • PF 2009

    Ahoj všechny milovnice Shahrukha a bollywoodu. Všem přeji v Novém roce co největší shlédnutí nových filmů a vše co k tomu patří.Hlavně:tance, zpěvu a dobré nálady!!!!!!!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit