Přejít na výpis diskuzí

Shahrukh Khan

OSOBNOST 12.1.2008 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stay-c
    Shahrukha Khana neznám ještě ani rok. Poprvé jsem ho zaregistrovala letos v únoru. To mi jeden známý přinesl film Láska z nebes (Rab Ne Bana Di Jodi) s tím, že tuhle romantickou komedii musím vidět. A upřímně řeknu, že s prvním nástupem Raje Kapoora na scénu jsem se prostě zamilovala (jako Suri mě zrovna moc neoslovil) :-D Začal jsem si o tomto herci něco zjišťovat, shánět další jeho filmy atd. Dneska mám něco kolem 30 jeho filmů, sama vyrábím české titulky k těm, které ještě utvořené nejsou. Jsem adminem jednoho z jeho fanklubů na face (jedná se ale o stránku založenou Indem), v telefonu mám přes 1 000 jeho fotek a skoro denně si stahuji další a další atd. Jsem prostě jeho šílená fanynka. Úplně moc ho miluju :-D Je to jeden z nejkrásnějších a nejvíc sexy chlapů na světě. Jo, brala bych ho, i když by klidně mohl bejt můj táta :-D Zamilovala jsem se do herce jako nějaká puberťačka. A to mi je 27 let a jsem mamina od dvou dětí :-D
    • Já s ním viděl jako první film Ra.One a musím říci,že mě taky dostal.Hlavně moje dcera si ho oblíbila a stahujeme s ním veškeré filmy,které zde najdeme.Je opravdu herec mnoha tváří.Láska z nebes je dalším skvělým filmem,u kterého jsem si několikrát pobrečel a to je mi 41 :-) A za sebe se přiznám,že zase obdivuji jeho hereckou kolegyni Kareenu Kapoor. S fotkama jsem na tom podobně.Stahuji je z Fb.Máte Fb,že by jsme o nich mohli někdy pokecat,když by jste chtěla? Miroslav Hrdina Spousta,tam mě najdete.
    • prosím kde se dají sehnat filmy jako don,darr,barber billu atd s titulkama?nemůžu nic najít a jsem nešťastná.
  • nevím jestli máme šsnci

    mikarr,
    tak ti nevím, jestli máme vůbec šanci , ale mě by se to také moc líbilo!
  • ....

    tak už jsem psala asi 10 x každé z těch televizí a pořád žádná odpověd třeba si to tam vůbec nikdo nečte. A nebo je to nezajímá *9*
  • milkarr

    King Khan - Shah Rukh Khan

    Chcete vědět víc o jeho filmech ?
    http://asoka.blog.cz/ *14*
  • Suhana

    Tak Vas vsechny priznivce Bollywoodu srdecne zdravim a jsem opravdu rada ze se v tyhle republice taky nasli lidi,kterym se indicke filmy libi.Ja sama jsem objevila Bollywood pred 10 roky a byla jsem z nich okamzite nadsena a divila jsem se ze v cechach vlastne lidi a ni nevedi co je Bollywood a pletou si ho s Hollywoodem.Zrejme to ma co delat s nabozenstvim(religion) a tyhle filmy maji ve vychodnich zemich desitky let tradici,ale bohuzel v evrope a Americe se snazi o nich nemluvit!Prinejmensim!Na posledni navsteve SRK v Berline nastala zajimava situace,kdy mu byl pridelen salonek do ktereho se vesla desetina zajemcu a zbytek musel zustat venku,coz samozrejme vedlo k organizacnim problemum!A organizatori si vlastne ani v nemecku,kde je SRK uz velmi znamy,neuvedomili ze si pozvali do Berlina hvezdu ktera v pohode zastini prave Hollywood!!!Ani v televizi se neodvazili tomu venovat vetsi pozornost,takze byly k videni soty kde radoby slavni nemecti herci rikali neco v tom smyslu:kdo to je?Ten Sharuk khan?Myslim si ze to velice dobre vsichni vedi,ale bohuzel se tomuto vynikajicimu herci nikdy nepodari dobytevropu a Ameriku a to z jednoho jedineho duvodu!Je moslem!A to je problem v dnesnim svete!Kazdopadne jeho filmy davaj divakum to,co se jinde nevidi.Vsichni vite o cem mluvim,z nas dospelych se stavaj romantici,jsme na mekko a hlavne nekde uplne jinde nez v dnesnim svete.Bohuzel si preji aby cesky dabing se vubec do dabovani jeho filmu nepoustel,jelikoz nejsem o urovni ceskeo dabingu vubec presvedcena.Kdyz slysim v cizich filmech stale a ten samy monotonni hlas zeny a muze tak tise zvracim!Omlouvam se,ale radsi to budu poslouchat v nemcine kde mu dali hlas skoro stejny jako je original se vsim vsudy anebo radsi v Hindi s anglickymi nebo nemeckymi titulky.Ale prala bych si jako vy vsichni aby i v cechach meli moznost divaci v televizi ocenit a udelat si vlastni nazor na herce,ktery podle meho je absolutne v evrope nedoceneny!!Holt bozskej Sharukhan!!!!P.S.Mel by se pujcovat!!!vsechny zdravi Suhana!!
  • milkarr

    PRIMA nemá vysílací práva

    Ahojky děvčata, PRIMA nemá vysílací práva na Bolly filmy . Ptala jsem se jich a hned druhý den my přišla odpověď *9*
  • Bhootnath

    Ahoj , měla jsem čest vidět film Bhootnath a musím říct, že perfektní. I když zde Shahrukh hraje roli vedlejší, u filmu si člověk příjemně odpočine a zasměje.Už jste ho někdo viděl?
    Jinak bolly filmy sháním přes známé v Praze, v Lipanské ulici v pakistánském obchůdku Shalamar. Jedno dvd tam mají za 150kč. Cena naprosto lidová. Příjemné pokoukání!!
    • milkarr

      Re: Bhootnath

      ... ja jsem ho videla uz pred rokem, ale v Hindi, ale pred tydnem jsem si koupila DVD v nemcine.... je to vazne skvelej film! .... nejsou ale vsechny bolly filmy dobry? :D
      • Re: Re: Bhootnath

        Jistě, že ne. Vyděla jsem i několik né moc povedených. I Shah rukh má některé propadáky.Mě se třeba nelíbil Swades.Ale to zrovna propadák není. Mezi tyto filmy bych spíš zařadíla Kabhi haan kabhi naa.
  • je skvělej

    S ním jsou filmy skvělý ... moc ani nepotřebujete vědět co přesně říkají, protože oni to tam dokáží tak skvěle zahrát, že to fakt není skoro potřeba ... Je to skvělej herec a má můj velkej obdiv ... klobouk dolů .. *15* *3*
  • PF 2009

    Ahoj všechny milovnice Shahrukha a bollywoodu. Všem přeji v Novém roce co největší shlédnutí nových filmů a vše co k tomu patří.Hlavně:tance, zpěvu a dobré nálady!!!!!!!!!!!!!!
  • existuje v současné době nějaký český fanklub Shahrukh Khana? nacházím jen starší skupinky, samá registrace, a poslední příspěvky z roku 2012.
    nebo je nějaký crazy fan na FB nebo Twitteru?
    • stay-c
      Soniyo, já sama něco takového hledala. Jenže bohužel, Shahrukh není moc známý v naší zemi. Mám už pár přátel (jen po netu) mezi Indy a dokonce jsem adminem jednoho jeho fanclubu na FB, který má necelých 3 000 členů, ale jedná se o indický fanclub (píše se tam ale anglicky). Já založila na FB českou stránku filmu Rab Ne Bana Di Jodi (Láska z nebes) a přemýšlím, že budu zakládat stránky i jiným jeho filmům. Pokud bys měla ale zájem a především byla bys ochotná mi pomoci se šířením jeho českého fanklubu, ráda ho založím, protože já Shahrukha prostě miluju :-D Když tak se mi ozvi na mail: mamina.stuchla@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit