Přejít na výpis diskuzí

Shahrukh Khan

OSOBNOST 12.1.2008 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shahrukh bol v sobotu na Berlinale prišiel v noci meškalo mu lietadlo ,ale predsa prišiel to je preňho typické . Myslím to ,že svoje sľuby dodrží .
  • Ja a moje mamka mame vsechni jeho filmy a moc se nam libi
    • Mohu se zeptat,kolik těch filmů asi je? Nemám zatím žádný.
      • stay-c
        Kozliku, Shahrukh je jeden z nejznámějších herec světa. Má mnoho filmů :-D Já sama jich mám něco kolem třiceti. jeden z dabingem, zbytek s českými titulky, což je stejně lepší, protože v dabingu tomu nedá nikdo tolik emocí, jako praví herci :-) Kdybys měl zájem, ozvi se mi na mail: mamina.stuchla@seznam.cz a já ti napíšu, kde jsou filmy ke stažení ;-)
  • Zdravím všechny příznivce.Doufám,že nevadí,že jsem kluk?,ale líbí se mi jeho písničky.Film jsem zatím neviděl žádný,už se po nich sháním.Jsem rád,že se mohu dozvědět něco víc aspoň tady.
  • správný chlapík

    Když se podíváte alespoň na jeden z Shahrukových filmů, hned vás tento herec chytne za srdce.Dovede být drsňákem i něžným.Scény např. z Khabi khushi khabi gham vás dojmou až rozpláčou.Zkuste se podívat na alespoň jeden slavný film a posuďte sami. Není králem indického bollywoodu?
  • je nejlepsi

    ma skvely filmy jen nechapu proč ještě nebyli u nas v televizi. V nemecku Bollywoodsky byli velkymi trhaky a o filmech se sha ruh khanem ani nemluvím,
  • odpověď na proč!!

    V televizi u nás nebyli asi proto, že u nás jsme v tomhle ohledu sto let za opicema.Naše česká media žádný tříhodinový film a ještě k tomu indický nepustí. Jaká škoda!!!!!!!!Taky jsem si říkala, že když Shahrukh bude 17.října v Berlíně, tak proč ba nepřijel i sem. Ale kolim lidí ho tu zná? Nezaplnil by ani větší sál.Až mě z toho ukápla slzička.
  • milkarr

    když Titanik tak proč né Bollywood ???

    Milé dámy, první film ze Shah Rukh Khanem jsem viděla asi před dvěma roky a od ty doby jsem si nenechala ujít snad žádnej film s ním. Mám už doma pěknou sbírku Bolly filmů. A musím říct že je fakt dobrej herec a právem má přezdívku " King Khan".
    Je pravda že ty filmy trvají většinou díl jak 3 hodiny, ale kdo se vydřel koukat na Titanik tak by zvládl i Bolly film !!!
    Už několikrát jsem psala do Novy email, ale zatím žádná odpověď. Co takhle se spojit a udělat hromadný telefonát na Novu ???? *14* *3* *3*
    • Re: když Titanik tak proč né Bollywood ???

      Já už jsem do Novy taky psala a volala a nic, oni radši budou řešit kdo koho dabuje a kdy budou zase opakovat texas rangera. Jo já ty filmy viděla už taky asi tisíckrát ale pořád jsem ještě nenarazila na to aby byli v češtině. Mám je jen německy dabovaný, takže jestli někdo víte kde je sehnat napište mi, ale ten dopis do Novy by jsme mohli zkusit. Třeba když je budeme pořád otravovat tak se nechají ukecat, ale na druhou stranu mám pocit, že oni si ty otázky vymýšlejí sami, protože je tolik filmů co ještě nedávali a když né novu co zkusit Primu? Ta se podle mě nechá ukecat líp Nova si moc myslí. *1*
      • milkarr

        Re: Re: když Titanik tak proč né Bollywood ???

        No já Novu otravuji s tím už asi rok, a pořád nic, ale tu primu bysme mohli zkusit. Vždyť v německu to udělalo díru do světa A dokonce si ho německý fninky vyžádali aby přijel do němec osobně, no a dočkali se, tet v říjnu dorazí do Berlína, Mnichova a Frankfurtu. Ty se mají :) Já už bohužel nesehnala lístek, ale sem domluvna s kamarádkou, která tam letos bude, že příště o bědná lístek i pro mě .
        Ráda bych ti dala vědět, kde se dají sehnat v češtině, ale sama zatím nemám ještě ani jeden film, ale nákmy to nevadí, že je mám všechny v němčině, ja tomu super rozumím, takže si je nahrávám z RTL2 a nebo si jednoduše zajedu pro ně do německa. a ještě jednu radu ti dám, slyšela jsem že se dají stahovat i na uTorrent. *4*
        • Re: Re: Re: když Titanik tak proč né Bollywood ???

          JJ já to vím, pro měq taky není problém něqmecký jazyk jen bych je chtěqla aspon tak nějak rozšířit mezi lidi ale nikdo mi na to v němčinně nebo s titulkama koukat nebude. A sedět u toho a překládat to z toho bych byla asi na palici. Takže pujdeme asi na tu primu co ty na to zkusíme to,
          • milkarr

            Re: Re: Re: Re: když Titanik tak proč né Bollywood ???

            hahaha o tom překládání my něco povídej. já jsem jednou překládala "wie in guten so in schweren tagen" a myslela jsem že odvezou :D
            no ja s tim moje kámošky otravuji, ale oni neuměj německy, a překládat každý slovo , tak to není fakt ono.
            Ale do tý Primi s tebou jdu !!!! dej vědět kdy a jak *4*
  • jdu do toho

    Tak já jdu do toho s vámi!!Napíšu do primy. Taky mě napadlo, že tam to ale nadabují a už to nebude mít takové kouzlo.A zkusím i ČT.Na dvojce přece taky dost často dávají večer ve filmovém klubu zahr. filmy s titulkami!
    • Re: jdu do toho

      No myslím že když to nebude dabovaný tak to tu nezaujme moc lidi a popravdě řečeno kolik z nás se dívá na Čt na kluby zahraničních filmů moc né jenom ti které to opravdu zajímá.
  • milkarr

    Petice

    http://www.petitionspot.com/petitio ns/supportSRK/
  • Bollywood a české holky

    Zdravím všechny milovnice Bolly filmů a SHK obzvláště *3* Pokud sháníte filmy s SHK zkuste se poptat na http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akce=forum_data&auth=&forum_ID=48895. Chodíme sem plkat ženské z celé republiky, co nosíme pravá indická sárí a polosárí a milujeme indii, její barvy, bollywoodské filmy , cinkavé šperky aj. Myslím, že by někdo třeba mohl mít filmy k zapůjčení.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit