Přejít na výpis diskuzí

Shayne Ward

OSOBNOST 31.12.2006 
191 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • canlikodia

    PODPIS

    ahoj !!!vy kdo chcete Shayovo podpis mate sanci mu napsat...ale jen tak mimochodem je tu jedna fotka se shayovo podpisem je to jak se xichti u papiru a zaroven se podepisuje je to cool foto..!
  • humanic

    HELP

    Ahojík,mě by také zajímalo jak ten dopis o podpis musí vypadat.Amusí být psaný v angličtině??A co tam má být všechno napsáno a kolik to stojí??A co mám jako na poště říct atd....PLS,PLS pomocte mi někdo *4* *9* *4* Já tohle moc neumím!!Tak plosím poraďte ale a´t to pochopím *1*
  • Prosba o radu

    Ahojky lidičky..Chtěla jsem se zeptat,jestli už jste někdo psal o jeho podpis?Nevíte kolik to stojí?A asi to musí být napsané v angličtině že? *3* ..Prosím poraďte *4* ..
    • Re: Prosba o radu

      Už nepotřebuju pomoct děkuji xD
  • humanic

    Novinky

    Ahoj,nemáte někdo něco nového o Shayne Wardovi??Asi ne co??Ono moc nových věcí kolem něj není *10* *10* A mimochodem to co tu píšete jsou fakt jako přehnaný keci,to s tebou musím souhlasit:vzpamatujte se tu všichni *1*
    • Re: Novinky

      Novinky jsou u nás na blogu, tak můžeš mrknout www.shayne-ward-online.sblog.cz
      M
  • vzpamatujte se tu všichni

    Proboha podívejte se co sem všichni píšete...Shayne je super, ale nepište sem takový prasečiny!!! Navíc když polovina z vás ani neumí normálně psát bez chyb! Nevím komu chcete cpát, že Shayne si píše s každým, kdo mu napíše e-mail, že jste jeho přítelkyně nebo nedej bůh jeho sourozenci nebo co ještě, já nevím! Vzpamatujte se! Každej má svýho idola, ale nepřehánějte to tak...u některých z vás to prostě už hraničí mezi demencí a debilitou...nevím, nechápu vás i když jsem Shayne-ův fanda*7*
    • Re: vzpamatujte se tu všichni

      ano ano souhlasím s tebou
  • je můůůůůůůůůj

    jééééééééééééééééé ééééééžiš .......
    na co si tu vlastně hrajte? já ho miluju ,já taky ,já sem z něj úplně hotová ......a takový kecy *9*
    to se mi snad jen zdá ... já jsem s ním byla v jednom podniku .ale byla jen náhoda teda ,že jsem s ním potkala.no prostě se s tím taky nevitahuju i když jsme si podali ruce a dal mi pusu na tvář.ale byla jsem v sedmém neby.já ho taky myluju ale neopakuju to tady 5 ktát na této stránce *3* já vám vaše názory neberu ale samy si přečtěte.je to prostě přeplácaný......... *3* *9* *5* *14* *7* *4* *14* *3* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
    • tery01

      Re: je můůůůůůůůůj

      ty ho mylujes s tvrdym y ???
      • tery01

        Re: Re: je můůůůůůůůůj

        a taky ted koukam ,to sem prehlidla, *1* ty jsi byla v sedmem neby... to musis byt taky hodne ynteligentni vid??? *1*
    • Re: je můůůůůůůůůj

      jo v podniku jo to si musela asi az do velke britanie jo vsichni ti to veri upe vymyslene kecy *16* *8* jaj
  • KIM GROVINGHEM

    AHOJ . JMENUJI SE KIM A JEM ANGLIČANKA .SE SHAYNEM SE ZNÁM UŽ DLOUHO .JSEM DO CZ REPUBLIC JEZDÍM IN OBČAS. BYLA JSEM S NÍM PŘIHLÁSENA TAKÍ DO X-FACTOR.A S POLU KAMARÁDÍME UŽ OD DĚCTVÍ TAKY JSEM S NÍM CHODILA A UŽ TO ZASE VYPADÁ ŽE HYDE BUDU.I KDYŽ MÁ TU SVUJU GIRL .ALE JETO SUPR GIRL JE MI 24 AKO JEMU .MÁM MU OD VÁS NĚCO VYŘÍDIT?

    JIM
    *4*
    • Re: KIM GROVINGHEM

      jo kdyz jsi anglicanka tak to teda mluvis ako slovensky ne a v x factoru jo tak to ti teda mam verit jo kdyztak mu vyrid ze ho lavuju ju jestli fakt existujes?!? *9*
    • Re: KIM GROVINGHEM

      jo vyřid mu že tady má dost faninek!!
    • Re: KIM GROVINGHEM

      promiň, ale fakt nechápu, jak sis mohla myslet, že ti tohle někdo sežere *3*
    • Re: KIM GROVINGHEM

      HA HA. Dobře si hraješ na anglánku. To bych o tobě něco musela vědět. nauč se psát normálně.... *3* *1* bye
      • Re: Re: KIM GROVINGHEM

        dobře si hraje?....proboha *9* toto by žádnej cizinec nikdy nenapsal...jedině podprůměrně přemýšlející jedinec
  • Bezva véča a výlet do Manchestru

    hele my jsme s ním byly na véči, jak jsme byly v Manchestaru.. Byl fakt super máme i fotky. Takže nevím co tady řešíte. Dokonce se mnou něco chtěl mít. Moje kámoška jenom tiše záviděla. Protože tam byla se svým klukem... No jo holky to chcoe mít konekce. Má kámoška s Anglie ho moc dobře zná, jelikož je modelka s jeho klipu IF THATS OK WITH YOU *14* *14* *14* *14* *1*
    • tery01

      Re: Bezva véča a výlet do Manchestru

      tak se pochlub a ty fotky sem dej ne???kdyz si snim byla na tý ,,veci,,a on s tebou chtel,,neco mit,, tak se stim pochlub??? *7*
    • Re: Bezva véča a výlet do Manchestru

      kvuli neu byh chtele prestehovat do anglie a naucit se anglicky *3* *4* *4* *14*
  • Datum narození

    Shayne se přece nenarodil 16.9. ale pokud vím tak 16.10. Může to někdo opravit?...Jestli je tohle fan stránka tak by tu měly být asi pravdivé údaje, ne?
    • humanic

      Re: Datum narození

      JOJO,správně narodil se 16.10.1984!Já to vím určo,protože jsem se skoro stejně narodila *1* Akorád o 9 let dříve *9* A to je škoda!!Jinak se těším až tu bude mít Shayne někdy koncert! Ale to vy asi také co? *14* *14* Tak se mějte ahoj
  • Shayne´s meil

    Ahojík,hele nemá někdo pls meil na Shayne Warda?Ale aby byl pravý pls,já bych si s ním chtěla psát,ale nikde jeho meil nemohu najít!! :- *10* Tak pls dejte vědět díky! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit