Přejít na výpis diskuzí

Shayne Ward

OSOBNOST 31.12.2006 
191 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • shayneeeeeeeeeeeee

    shyne word je uzasnej a ma nadherne pisnicky je k nakousnuti kdyz jdu vecer spat tak si vzdy opakuju jeho pisnicku If Thats OK With You a potom nemuzu spat protoze na nej porad vspominam *14* *1* *5* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* proste ho milujem muck *14* *14* mame jeho mail ale ten mail nikomu nikomu nereknem pise nam kazdej den ze nas ma love rad my jsme mu napsaly ze ho milujem mucik *14* *14* je hrozne sexy pozval nas k nemu domu pres mail ze nam zaridi letadlo a tak zarlite co? *15* pozdravuj te ho ze ho milujem a posilame velikou pusinku pa pa mucik
    • agnes218

      Re: shayneeeeeeeeeeeee

      No to bych chtěla vidět jak ty si s ním píšeš, když ani neumíš pořádně anglicky, protože jinak by si věděla, že muck znamená hnůj!!! *7*
      se podívej sem: http://slovnik.seznam.cz/?q=muck&lang=en_cz
      nechápu proč máš Shayna spojenýho s hnojem, chudák? *9* *13*
    • Re: shayneeeeeeeeeeeee

      Jo to určitě tě pozval k němu domu co??A píše každý den hahaha *1* *1* Kdoví jestli si s ním vůbec píšeš!!! *1* *1* Já sice ne,ale už sháním jeho meilík *14* *14* *14*
    • Re: shayneeeeeeeeeeeee

      jj Jasne, pozval te domu... miluješ ho.. pises si snim, ale HLAVNE ANI NEVIS JAK SE PISE JEHO JMENO, TY TRAPKO !!! jo a jinak jeho mail ma tady asi každej, pac je na jedne nejmenovane strance *9*
      • Re: Re: shayneeeeeeeeeeeee

        kdyby neco tak jeho jmeno se pise shayne word rarlis ze ? no jasne zarlis hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • ?????????????????????

    shayne ward je uzasny aje priserne krasnej
    kazdy den si posloucham jeho pisnicku ktera se mi libi a to je If thats OK WITH you.ja si s nim pisu pres mail je to proste uzasny clovek mam ho rada .
  • Autogam

    já mam taky jeho autogram, napsala jsem si o nej ;-)) a prisel mi *1* *1*
  • ...

    holky ja jsem ho videla ale on je tak krasnej mam jeho podpis zaramovanej jo a jmenuje se tu naka holka katka??? ja mam totiz jeho podpis se jmenem katy tak kdyby neco ju *4* *4*
  • Ashley

    here shayne ward's girl, and too much hello and she wanted would to you are came to us on call.thank you and bye..:-) *7*
  • mia

    upe klasssnej cukrousek fssk ?!!:-* my love shayne miluju te faak moc akorat ze nemuzu te mit ale bylo by to kraasny bej s tebou *14* *14*
  • Shayne Ward

    Ahoj,hele nemá někdo z vás email na Shayna Warda,ale aby byl pravý pls *4*
  • Heyyyy!!!!!

    Jako lidi musite se hadat?! přestante vy idioti *5* jako tady ma byt jen ten komu se shayne libi bud ve zpevu nebo tak jako mnam ta jeho postava *4*, noooo shayne je fakt senzacni, ale jako pekne ste me nastvali ze ste tedkom do toho zatáhli Johnnyho Deppa!!!Johnny je uplne nejlepsi *14* a nemuzete ho do toho tahat, protoze on je herec a ne zpevak!! a je to vyborny herec a N-E-N-Í T-O Ž-Á-D-N-Ý F-E-T-Á-K!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *16*
    • Re: Heyyyy!!!!!

      my už sme se ale přestali hádat tak příště radši bud' v obraze *15*
  • Re:shayne

    já asi mluvim s jinou osobou...a máš recht si jiná ale smát se ti kvůli tomu nebdu..nejsem taková za jakou mě považuješ!!! *4* *8* *15* *4* *5*
  • Holky,holky

    Holky, ze vas to bavi takhle se hadat. Myslim si, ze kazdy zde muze vyjadrit svuj nazor. Ale je pravda, ze pokud mas averzi na Shayna, tak nemusis hned kvuli tomu odsuzovat jine lidi. Kazdy ma rad toho sveho. A misto toho,aby si tu clovek na diskuzi precel nejake novinky, tak akorat cte jak se hadate!!! *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit