Přejít na výpis diskuzí

Shayne Ward

OSOBNOST 31.12.2006 
191 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vzpamatujte se tu všichni

    Proboha podívejte se co sem všichni píšete...Shayne je super, ale nepište sem takový prasečiny!!! Navíc když polovina z vás ani neumí normálně psát bez chyb! Nevím komu chcete cpát, že Shayne si píše s každým, kdo mu napíše e-mail, že jste jeho přítelkyně nebo nedej bůh jeho sourozenci nebo co ještě, já nevím! Vzpamatujte se! Každej má svýho idola, ale nepřehánějte to tak...u některých z vás to prostě už hraničí mezi demencí a debilitou...nevím, nechápu vás i když jsem Shayne-ův fanda*7*
    • Re: vzpamatujte se tu všichni

      ano ano souhlasím s tebou
  • ???

    JO TY KRÁVO MĚ MŮŽE URAZIT JENÓM INTELIGENT A POKUD VÍM TY INTELIGENT NEJSI.A TADY JE STRÁNKA SHAYNA WARDA A
    NÉ JOHNYHO DEPPKA BĚŽ SI SNÍM DO PRDKY
    • Re: ???

      Jako sorac ze se sem pletu, ale hele jako neurazej Johnnyho, protoze ten je best *14* Shayne ward je ale faaakt sexy typek s krasnym hlasem *14*
    • Re: ???

      no já s toho blbce vyrostu ale ty už blbcem zůstaneš *5*
      • Re: Re: ???

        ty musíš být fakt úplně pošahaná a určitě nejsem jediná na týhle diskuzi kdo si o tobě myslí že seš úplně vymatlaná dilyna která jenom kazí dobrý myšlenky ostatních kteří ho zbožnujou bež si stím svým deppkou do základny vylučovací soustavy a sem už nelez já miluju Shayna Warda a ty sem teda nelez když máš ráda toho svýho fetáka kterej natočil 56 filmů *3* *1* *1* *15* *15*
        • Re: Re: Re: ???

          jo no tak to bylo dobry jinak co e to za holku co jsi ji to napsala??? jinak ja jsem jimi a ty???
        • Re: Re: Re: ???

          54 filmů kdyby něco *1* *1* *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: ???

            jo? ale jak sem čatla tuhle diskuzi na stránce 2 tak sem tam čatla že 56 filmů...a hádej kdo to tam psal..a myslím že už sem ti zatnula tipec...když už namáš nač se vymluvit než na to že natočil 54 filmů místo 56 tak už na tom asi musíš být dost špatně a doufám že odsud vypálíš a už se neukážeš ty dylino!!!!! *13* *3* *5* *15* *8* *16* *10* *7* *5* *9* *3* *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ???

              jo a ještě ty si čatla?????hihihihihi
            • Re: Re: Re: Re: Re: ???

              takže za1.dilina se píše měkké i .
              za 2.spletla sem se o 2 filmy
              a za 3.odtud nevypálím *1*
              *8* nerozbreč se *8* *8* *8* *3* *5* *5* *5* *1*
      • Re: Re: ???

        a kdo se tě prosil abys sem lezla a kydala sem jen samou špínu o tomhle úžasným zpěvákovi!!!! *8* *8* *16* *10* *5* a opravdu lez si na diskuzi o deppovi když ho tak žereš a sem už se nevtírej jak nějakej ultra mastnej krém na ruce..fakt di si už do prdky a vsadím se že tě tam pošle i víc holek!! *15* *3* *1* *1*
  • kontakt

    prosim lidi napište mi někdo jeho meil *9* ?je to otazka zivota a smrti!!
  • ?????????????????????

    shayne ward je uzasny aje priserne krasnej
    kazdy den si posloucham jeho pisnicku ktera se mi libi a to je If thats OK WITH you.ja si s nim pisu pres mail je to proste uzasny clovek mam ho rada .
  • mia

    upe klasssnej cukrousek fssk ?!!:-* my love shayne miluju te faak moc akorat ze nemuzu te mit ale bylo by to kraasny bej s tebou *14* *14*
  • aža

    miluju tě worde *14*
  • Autogam

    já mam taky jeho autogram, napsala jsem si o nej ;-)) a prisel mi *1* *1*
  • Prosba o radu

    Ahojky lidičky..Chtěla jsem se zeptat,jestli už jste někdo psal o jeho podpis?Nevíte kolik to stojí?A asi to musí být napsané v angličtině že? *3* ..Prosím poraďte *4* ..
    • Re: Prosba o radu

      Už nepotřebuju pomoct děkuji xD
  • miluju ho

    shayne ward je kwásnej kluk *14* *14*
    nevím jestli ho někdo z nás miluje víc než já *4* .má nádhernej obličej ty miny fousky *14* . ale to ještě nejsou pořádný . to jsou jenom takový začáteční *14* *14* *14*
    já ho prostě miluju *4* *14* *4* *14* *14* *14*
    a to bříško *14* *14* *14* *14*
    a ty kwásně přiměřeně chlupatý ručičky *14* *14* *14*
    má prostě sexi tělo a hlas *14* *14*
    usínám při pohledu na jeho tvář
    a při jeho písničkách *14* *14*
    prostě jsem v tom až po uši moc ho looooovuju *14* *14* maxi *14* *14* *14*
    • Re: miluju ho

      jo no tak to jsme na tom asi stejne on je ten nejkrasnejsi kluk na svete skoda ze nezije v CR ale v anglii to je fakt blbi ale i tak no reknete holky nemam pravdu? urcite se mnou nekdo souhlasi
      *14* *14* *14* *8* *8* *8*
    • Re: miluju ho

      ahojkyy ja ho taky miluju upe nejviic, upe te chapu !! on je neuveritelne sexy a the best *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • MILUJEME SHAYNA!!!

    Jistě, Shayne je ten nejlepší zpěvák v celý Británii! Ne, v celý galaxii!!! Miluju jeho písničky, upe maximálně nejvíc!!! Nejradši mám asi Easy to love you, If that´s OK with you, That´s my goal, No U hang up a Better man. Má krásnej hlas a sám je taky moooocinky krásnej!!! Celou zeď nad postelí mám polepenou jeho plakátama a výstřižkama z časáků. MILUJU TĚ, SHAYNE!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3*
    • humanic

      Re: MILUJEME SHAYNA!!!

      *1* Tak to je super!! *1* Já sice jeho plakáty všude nemám,ale taky ho miluju!!A dnes má narozky!!Všechno nejlepší!!I LOVE U,SHAYNE! *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit