Přejít na výpis diskuzí

Shayne Ward

OSOBNOST 31.12.2006 
191 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shayne is the best

    Hned jak jsem ho ten 1. finalovej večer videla v ČR tak jsem se do nej uplne zblaznila !! on je neuveřitelne sexy, krasnej, užasnej, proste ho žeru !!!! skody, že mi neni o par let vic, nebydlim u Menchestru a nepoznala jsem ho driv než Faye Mckeever.... skoda no... takovejch super chlapku na svete moc neni *9*
    • Re: Shayne is the best

      tak v tom se schodnem my ho žerem společně se sestrou každej den musim poslouchat aspon dvě jeho písničky jinak pro mě ten den skoro ani nemá smysl.. *14* *14* a poprvý sem ho taky viděla v X-Factoru v česku a tam sem se do něho zabouchla *1* *14* *14* *14* jo a všechny kdo tohohle zpěváka taky milujou zdravim a naopak těch kdo si myslí pravej opak říkám vymaštěnci s hudebním hluchem..!! *3* *1* *1* *15*
      • Re: Re: Shayne is the best

        ja si ho poustim taky každej den , je proste the best *14* nejvic miluju ty jeho ječáky třeba v pisni Breathless to je upe BOMBA *14* *1*
    • Re: Shayne is the best

      Hojky adelko mas pravdu je upa sexy takovyho chlapa mit tak mi nic nezchazi............sem do nej taky blazinek upa ho zboznujuu a ty jeho oci fakt neco uzasnyho......skoda ze se jich fakt rodi jen malo a jeste v jinych zemich nez v CR *9*
  • Shaynek

    Shayne is super and beautiful.... *14* *14* *15*
  • sue

    ahoj nevíte jestli shayn kouří a má holku
    *7* předem dík za odpověd *4* *4* *4*
    • Re: sue

      ahoj, Shayne nekouří a má přítelkyni Faye, jsou spolu 4 roky *3*
    • Re: sue

      ne nekouří ale holku má takže máš smůlu *1*
      • sue

        nemusíš mě hned urážet *9*
        já sem ti nic neudělala
    • Re: sue

      já akorát vím že má přítelkyni
      • sue

        a jakou *7*
        • Re: sue

          jmenuje se Faye Mckeever.
  • a

    Tak to tedy nevím jestli má Shayne holku a nebo jestli kouří.Popravdě taky se mi líbí, je to prostě super kluk a fajn zpěvák. *3* *14*
  • shayneíííííííík

    i když vím jak ho milujete(ja ho miluju tež), tak wam zkazim legraci. chodí s holkou, která se jmenuje FaYE McKeever *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *14*
    • Re: shayneíííííííík

      hele nerikaj ti blesku? asi jo co vdyt on uz s ni chodi jak dlouho a tys na to prisla az ted jo no tak to fekt dobry *15* *15* *15* *15* *15*
    • Re: shayneíííííííík

      hmm to moc zkažena legrace neni v tehle diskuzi je to napsany už asi 10x,a le i kdyby byl single, tak si myslim, že nam vsem to muže bejt jedno, jinak ted sem mu napsala o autogram tak doufam, že mi ho posle *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: shayneíííííííík

        proc jedno? a proc ze sebe delas tak namyslenou holku?? no ale ty si myslis ze ti ho posle jo no tak to si na tebe tak vzpomene *15* *15* *15* to by musel bej padlej na hlavu
    • Re: shayneíííííííík

      sem hezčí *1* *1* *1* *1* *1*
  • Plakát

    Kupte si Bravo girl je tam jeho plakát
    On je tak krásnej !!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Plakát

      jj ja to bravo mma a fakt zuuupa plakat, shayne is neej, *14* *14*
  • Plakat

    Ahoj, jsem fanynka Shayna, a ted je v Bravo girl jeho plakat, je tu prosím nekdo kdo má treba dva, nebo proste by mi ho prodal, daroval, nebo vymenil? predem dííky *3*
    • Re: Plakat

      tak si kup ještě 1 časák *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit