Přejít na výpis diskuzí

Sia Furler

OSOBNOST 31.12.2012 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Siu mám ráda už dlouho, její písničky mají energii, její hlas je neskutečný, atd... Její písničky I videoklipy mají příběch a I nějaký odkaz který se většinou týká její vudoucnosti, je neuvě`itelně silná, protože si toho prožila hodně nehezlého. Navíc je mi hrozně sympatická, a miluje zvířata
  • Od roku 1979 poslouchám PINK FLOYD, kteří jsou hudbou na vyšším levelu než ti ostatní, teď se k nim přiřadila i SIA.

    ....její klipy s úžasnou talentovanou tanečnicí Madison Nicole Ziegle mají hloubku a skvělý scénář.

    :o)
  • Jediný co mě mrzí u sii je že jak napsala píseň pro rihannu diamon tak si tu píseň měla nechat.
  • Písničky má docela dobrý ale ty klipy.
  • Luky1987
    Sia není špatná zpevačka i ta nová písnička Cheap Thrills je dobrá stejne jako Chandelier, to jsou její nejlepší písničky. PS ale klipy má takové divné podle mne
  • skoda ze jsou oni tak strohe zivotopisy
  • Je to opravdu talentovaná zpěvačka :) má originální nádherný hlas a úžasné písničky :) taky mě překvapilo že napsala několik písniček i pro jiné zpěvačky např Diamonds pro Rihannu, nebo Pretty Hurts pro Beyoncé :)
  • Souhlasim s tim ze je to dobra zpevacka a ze dobra pisnicka je Chandelier.Ta holka co je v klipu Chandelier,Elastic heart,Big girls cry se jmenuje Maddie Ziegel nebo jak se to pise a ma paruku.
  • Luky běž dprdele
  • Má suprovej hlas je moc dobrá zpěvačka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit