Přejít na výpis diskuzí

Sia Furler

OSOBNOST 31.12.2012 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Sia je výborná speváčka a fakt talentovaná

  • Luky1987
    Sia je fakt good zpevačka
  • Siu máme moc rádi.

    Myslíme si že je velmi talentovaná a zpívá stejně dobře na živo jak ve videoklipech.

    Prostě se neukazuje protože nezáleží na tom jak člověk vypadá ale jaký je a jak zpívá, tak sem přestaňte psát ty kecy jako že nechápete proč se neukazuje.

    Oblíbené písně: Dusk till down, Alive, Cheap thrills, celé vánoční album a The greatest

    Nic zatím nemáme ale do budoucna bychom chtěli něco pořídit
    *3*
    • Luky1987
      Taky souhlasím
    • Souhlas
  • Nejotresnejsi zpěvačka která může existovat!,nenávidím ji!,je to jen ubohá bláznivá koza,bez špetky talentu,která si hraje na chudáka!,že ji umřel manžel atd. jako jak toto může být zpěvačka?Tid je to cvok!,jo a písničky jsou k hovnu*!
  • people are soo supit Sia is the best she is the most talented.
    Age is just a number nothing alse people are just jelous and have nothing alse just to hate other. Hater will allways be there but you shine your best and my openion is Sia is amazing
    1. she is talented
    2 amazing singer
    3 best song writer
    4 insirathion
    5 and she is uniqe and that the best thing. *14* *14* *14* *14* *14*
  • Uplnej blazen!'
    1.nechapu proč není ve klipech!?"
    2.ty klipy jak tam tancuje zvedá se mi z toho žaludek!
    3.na toz ze ji je 41 vypadá jak na 51!
    4.ta holka tancuje uboze!'dojem:'strasny!
    • Ve klipech neí protože na tom nezáleží a fakt by nás zajímalo jak bysi tancoval/a ty!!!!!

      *10*
  • Má dobrý písničky,jen ten styl a klipy jsou divný. Je lepší jen poslouchat a radši se nedívat.
  • je skvela
  • Luky1987
    Sia je dobrá zpevačka akorát, že ty klipy má hrozný
  • Sia je úžasná osoba.....nechápu jak někdo takový může vůbec existovat. Mrzí mě že Siu jsem začala poslouchat až někdy v únoru. Je to opravdu talentovaný člověk.
    Kdo je tady jestě se mnou "Lover"? *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit