Přejít na výpis diskuzí

Sid Vicious

OSOBNOST 31.12.2006 1:58
86 příspěvků

Simon John Ritchie (10. května 1957 – 2. února 1979), lépe známý jako Sid Vicious, byl anglický punk rockový hudebník a basový kytarista skupiny Sex Pistols. Zemřel na předávkování drogami v 21 letech. ŽIVOT První roky Ritchie se narodil v Londýně manželům Johnovi (granátnická garda) a Anne Ritchie. Jeho otec odešel krátce po jeho narození. Během jeho prvních let se se svojí matkou přestěhoval do španělského ostrova Ibiza, kde se údajně živila prodáváním drog. Dvojice se později přestěhovala zpět do Anglie, kde si Anne vzala Christophera ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sid byl hroznej deb.. tak jako vy...
    • komunisto *16*
    • Sid bol vážne debil.Sfetovaný imbecil čo si myslel že ked hraje punk tak sa všetci okolo poseru a budu mu dlabať z dlane.Mladý,neskúsený.Preto aj ta skončil
  • Jo, Jo byl feťák no a co?! Každá druhá celebrita bere drogy a umírá na ně. Schválně zkuste si spočítat kolik celebrit zemřelo na drogy a kolik přirozenou smrtí. Každý dělá v životě chyby no a Sid jich udělal kapke víc... a to že byl vulgární atd. atd. kdo dneska není?! Neznám ho ale o mrtvých jenom dobře.. sice neuměl hrát na basu a byl basák ale rychle se učil... ani Johnny Rotten (Lydon) neumí zpívat ale stejně byl zpěvák a tihle dva jsou tváří punku (alespoň pro mě). Sice nemám číro, nevypadám jako punker ale mě stačí láska k téhle muzice a připam si tak. A nebýt téhle skupiny tak by nikdy nevznikly skvělé rockové skupiny např. Nirvana. Dokonce i Joan Jett je poslouchala! Navíc Sex Pistols by byli bez Sida nic.. So R.I.P. Sid.. you will be always in my heart. *9*
  • no jo sid byl a bude moje laska ....napadlo vas nekoho nekdy ze vubec neumrel?ani nancy ne....a ze si to spolu nekde v klidecku dozili...a treba i dlouho po odvykacce...logicky!sex pistols byli sice prukopnici punku ale nebyli nekomercni,byla to moda,pro bohaty,pro stat a ten potrebuje legendy..a nejlip mrtve!celi mi to prijde moc naskrobeny,sidova smrt den pred soudem ,mohl to skoncit uz tolikrat...mrda fotek v novinach kvuli umrti nency a pak sida ale oblicej tech dvou ani na jedne.....no nevim.at je to jak chce sid byl a bude nejlepsi.
  • nebejt Nancy, ještě by žil? Kámo, nebejt Nancy, Sid by nebyl Sidem ;)
  • hmm

možno to bol feťak...ale mal svoju metodu...bol iný...možno že to urobil a zabil ju...ale on ju miloval a dal by za nu čokolvek...teraz tu sedím na tričku s ním a mislim že by bolo krásne poznať ho osobne...odpočivaj v pokoji...Sid *9* *4*
  • i-lowe-music

..

Nebejt Nancy, ještě by žil
    • A nebejt Sida, nejspíš by žila Nancy...
    • Re: ..

Jo to je pravda, ale vlastně není...
  • lovemcr

legenda...

řeknu to takhle, Sid a celý Sex Pistols, jsou, byli a budou legenda celého Punku! nikdo nikdy nebude lepší!!!
  • kurva

Sid Vicious bol uzasny...zomrel mlady ale aj tak pocas svojho zivota dokazal toho dost...skoda ze je mrtvy ale jebat to...Sid bol a je skvely a kto si mysli opak pripadne nieco horsie tak nech ide do pice sa jebat...
    • Re: kurva

máš problém borečku ??? *16*
      • Re: Re: kurva

jo!
  • side slysis me???

kurva skoda že sem ho nepoznal!sida mam hrozne rad! hlavu za to mužu dat!:D
  • Není to jen Sex Pistols!

nikdo.takže já sem určitě pro Sida.
    SID VICIOUS FOREVER
    • Re: Není to jen Sex Pistols!

přesně tak
      *16* *16*