Přejít na výpis diskuzí

Sid Vicious

OSOBNOST 31.12.2006 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :)

    Tak faktem je,že v podstatě tenhle člověk nic neuměl,ale co uměl a uměl to dobře,tak to bylo zaujmout.. Každopádně já Sex Pistols můžu,ba je přímo žeru,mám hodně ráda jejich hudbu a jejich styl byl v tý době přímo dokonalej(i když pro spoustu lidí byl spíš šílenej a pobuřující,ale co už:)Pro mě sou to prukopnící punkový scény a ať byl Sid,nebo Rotten(zmiňuju tydle dva,páč vim,že byli hodně problémoví) jakejkovil,já jim tleskám!! *14*
  • ibatak

    necitala som setky prispevky...ale neva ja mam sida rada nech si myli kto chce co...aôe ne len preto ze bol zlaty a tak a ale proste sa s nim stotoznujem ...s jeho stylom zivota a setkym....chcela by som umret tak jak oni ja uz nevim proste tolko sid is live in my head...a neni to len taky kec do vtetru ze teraz ma to napadlo uz to trva dlho setky moje depky a podobne ale co uz no jo paac seci *5*
  • !!!!

    MĚ SE SID NELÍBÍ(nejsem teplej) ALE BYL TO BOREC A KDO TU PÍŠE TAKOVÝ SRAČKY ŽE JE TO (cenzura) at jde do(cenzura)!!

    PUNK'S NOT DEAD!!
    SID NOT DEAD!!
    SEX PISTOLS NOD DEAD!!
    RAMONES NOT DEAD!!
    atd..!!
    • Re: !!!!

      YES!!! Sex pistols, Ramones are not dead *3*
  • ste voli

    ste fakt tady kreténi do jednoho. jedna piča řekne ten je nádhernej druhá tady obdivuje lásku nancy a sida treti rekne ze kdyby nebyl sid s nancy ale s ni tak by se mu to nestalo a dalsi magor(nepochybuju ze o pistolích neco vi) pise jak pistole zna a kolik toho uz prelozil a jak mu nikdo nesaha ani po koule. ste akt vymasteny kdyby tak sid moch na chvili vstat z mrtvejch a rozbit vam drzku aby ste se probrali a prestali o sobe prohlasovat jaky ste pankaci a anarchisti kdyz o tom ocividne vubec nic nevit. no hovada
    • Re: ste voli

      jj máš recht holka..Ty kreténi vůbec nevěděj o čem punk je..jsou to píče.. přečtou si pár řádků a sou chytrý jak knížky.. srát na ně na kretény *13* *13* ..punk´s not dead..zdar
    • Re: ste voli

      kápla jsi na to pravé. Něco podobného jako když *skini* dnešní doby hajlují a neznají svou kulturu. hahaha. nebo spíš plakt, než se smát
  • ...

    Sladkej Sidecek...je pravda ze moc hrat neumel,ale i tak...byl nadhernej... *14*
    • Re: ...

      CO MÁ ZNAMENAT VÝRAZ - MISSANARCHY?!?!?!?! haha slečno, neměla sis tam spíš napsat *slečna pozérka anarchy kids která z punku zná uplné hovno a hledí jenom na to jaký byl sideček fešáček* ??? bože! tohle mě dokáže jenom vytočit!!! děty které ničemu nerozumí a do všeho se cpou!
    • Re: ...

      děláš si prdel????!!!!!!!!!!!!!ty krávo no ty máš dost *16*
  • rgg

    a vedeli jste vy poblaznený fanynky ze na never mind on bollocks hraje jen jednu pisnicku ?!
  • gvvg

    jo vypadal dobre ale jednou to byl fetak a mozná taky vrah tak se z nej neposerte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *5*
    • Re: gvvg

      Feták to byl vrah možná taky ale až budeš mít na to na co měl on tak dej vedět!!(nemáš na to asi se toho nedočkam)
  • re: antinazi

    jojo Děs a Běs je fakt mazáckej film *1*
  • Sid

    Ti co o Sidovi ví hovno a to je tady dost lidí, jak to tak čtu tak ať se podívaji na film Děs a běs...tam se ty naivní fanynky něco dozví
    • Re: Sid

      jo ty kokote ale ten film o sidovi ...je blbost protože tam to moc přehánej delaj tam z nej upe to co ani nebyl chce se mi zvracet z toho ten film natočili podle veci co nebudou nikdy dokázaný za pravdive..jo neco pravda je ale sorry jestli veřiš filmum tak si di rovnou hrát z barbinama.... *5* sid je legenda a a pro mne a mnohý z nás furt žije ma je s náma...a jestli ty ho nemáš ráda tak to neznamená že ho musej všichni nenávidet debile taky ti nekecam do života tak se neser nám *16* *16* *16*
  • Filter

    Četli sme četli sme :-D dost dobrý to bylo... i když to měla asi dva tejdny kámoška pučený aniž bych si to aspon přečetla. ale až mi to vrátila tak sem se do toho zažrala při francouštině a měla sem štígro že mi to ta pipka nezabavila ale fakt to bylo hodně dobře napsaný a mclarenovi můžeme věřit a nemusíme...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit