Přejít na výpis diskuzí

Sid Vicious

OSOBNOST 31.12.2006 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Feťák nebo mega vzor punku?

    Sidney, Sid Vicious a nebo klidně Simon John Ritchie! Je, byl a bude velká osobnost! Nejen tím, že "vystupoval" v Sex pistols, fetoval, miloval Nancy. . . I když toto ho nejvíce proslavilo, ale už od mala byl zajímavý, zlváštní, bláznivý! Ať už Sida zničilo cokoliv, my o tom můžeme jen diskutovat - pravdu zná jen a jen on. . . Pro některé lidi je Sid troska, blbec, vrah, pro mě rozhodně ne! Možná že sám nechtěl, ale mnoha lidem dal jiný pohled na svět . . . Mám tě ráda Side! „Live Fast, Die Young“ Odpočívej v pokoji *3* *4*
    • Re: Feťák nebo mega vzor punku?

      přesně tak!! líp si to nemoh napsat!! "jiný pohled na svět" a taky o tom je PUNK!!
  • :)

    Tak faktem je,že v podstatě tenhle člověk nic neuměl,ale co uměl a uměl to dobře,tak to bylo zaujmout.. Každopádně já Sex Pistols můžu,ba je přímo žeru,mám hodně ráda jejich hudbu a jejich styl byl v tý době přímo dokonalej(i když pro spoustu lidí byl spíš šílenej a pobuřující,ale co už:)Pro mě sou to prukopnící punkový scény a ať byl Sid,nebo Rotten(zmiňuju tydle dva,páč vim,že byli hodně problémoví) jakejkovil,já jim tleskám!! *14*
  • lovemcr

    legenda...

    řeknu to takhle, Sid a celý Sex Pistols, jsou, byli a budou legenda celého Punku! nikdo nikdy nebude lepší!!!
  • To Dejna

    Hele můj článek o Sidovi už je tady! Tak si ho přečti... Ale byla to fuška takovejch osm stránek angliny... No a je pravda že Rotten byl král punku. Jak řekl (ten debil) McLaren: "Jestli Rotten je hlas punku, pak Vicious je vzhled punku". No potom už byl Sid jen feták.. A ta děvka Nancy... No škoda mluvit. A mimochodem sem zjistila že Siduv popel se vysypal do větrací šachty na letišti Heathrow a neni na Nancy... *4*
  • sid

    hadate se tady jak deti ve skolce-ja napisu svuj nazor volove,jasne ze byl sid fetka a byly z nej udelany kundy ale taky byl dobrej clovek a nemyslim si ze to byl skurvenej vrahoun,mel dobry srdce jenze drogy z nej udelali jeste vetsiho debila diky ty skurveny blondaty kurvicce,podle me byl v pohode kdyby se s tou kurvou nezahazoval a dal ji kopacky,nic z toho by se nestalo,jak se tady dohadujete-je to zbytecny-zdar lidi.
    • Re: sid

      Taky si myslim ale zase Nancy miloval sicew ji asi zabil ale pak pro ni možná i umřel teda pokud je to pravda....to se asi nedozvíme
    • Re: sid

      jak můžeš vědět že to byl dobrej člověk *1* dyt ho neznáš *1* to sou názory *1*
    • Re: sid

      moje rec kdyby se vysral na tu kurvu tak tet treba estli zije
  • !!!!

    MĚ SE SID NELÍBÍ(nejsem teplej) ALE BYL TO BOREC A KDO TU PÍŠE TAKOVÝ SRAČKY ŽE JE TO (cenzura) at jde do(cenzura)!!

    PUNK'S NOT DEAD!!
    SID NOT DEAD!!
    SEX PISTOLS NOD DEAD!!
    RAMONES NOT DEAD!!
    atd..!!
    • Re: !!!!

      YES!!! Sex pistols, Ramones are not dead *3*
  • kurva

    Sid Vicious bol uzasny...zomrel mlady ale aj tak pocas svojho zivota dokazal toho dost...skoda ze je mrtvy ale jebat to...Sid bol a je skvely a kto si mysli opak pripadne nieco horsie tak nech ide do pice sa jebat...
    • Re: kurva

      máš problém borečku ??? *16*
      • Re: Re: kurva

        jo!
  • i-lowe-music

    ..

    Nebejt Nancy, ještě by žil
    • A nebejt Sida, nejspíš by žila Nancy...
    • Re: ..

      Jo to je pravda, ale vlastně není...
  • SID NOTS DEAD. SEX PISTOLS FOREVER.!!!!! I LOVE YOU JULCZA
  • Jo, Jo byl feťák no a co?! Každá druhá celebrita bere drogy a umírá na ně. Schválně zkuste si spočítat kolik celebrit zemřelo na drogy a kolik přirozenou smrtí. Každý dělá v životě chyby no a Sid jich udělal kapke víc... a to že byl vulgární atd. atd. kdo dneska není?! Neznám ho ale o mrtvých jenom dobře.. sice neuměl hrát na basu a byl basák ale rychle se učil... ani Johnny Rotten (Lydon) neumí zpívat ale stejně byl zpěvák a tihle dva jsou tváří punku (alespoň pro mě). Sice nemám číro, nevypadám jako punker ale mě stačí láska k téhle muzice a připam si tak. A nebýt téhle skupiny tak by nikdy nevznikly skvělé rockové skupiny např. Nirvana. Dokonce i Joan Jett je poslouchala! Navíc Sex Pistols by byli bez Sida nic.. So R.I.P. Sid.. you will be always in my heart. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit