Přejít na výpis diskuzí

Sid Vicious

OSOBNOST 31.12.2006 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oje

    jo byl to týpek, ale stejně to nemění nic na tom, že na johnyho se nečape!!! Johny je frajer největší. Sid akorát proslavil pistole svýma skandálama *5*
  • ?výslovnost?

    jak se vyslovuje vicious? Mám ve škole o něm udělat seminárku tak bych to ráda věděla. Vim, že je to blbá otázka, ale doufám že mi pomůžete. Dík moc
    • Re: ?výslovnost?

      Vicious se vyslovuje-Višus nebo Višs a nepiš o něm hnusně,byl to dobrej člověk,tak čau.
      • Re: Re: ?výslovnost?

        vuslovuje se to Sid Višes
  • *In Love*

    ON je uplně úžasnej *14* *14* MiLuju hoo :-* *14*
    • Re: *In Love*

      sid nebyl žádnej debílek z boybandu *1*
      kdyby to viděla co píšeš 3.14čo tk by se obracel v hrobě *1* *1*
  • Není to jen Sex Pistols!

    Není to jen Sex Pistols..kde se vzala sichrhajska??to kvůli Sidovi se sichra stala jedním z mnoha symbolů..Sidovka-pokud
  • side slysis me???

    kurva skoda že sem ho nepoznal!sida mam hrozne rad! hlavu za to mužu dat!:D
  • no jo sid byl a bude moje laska ....napadlo vas nekoho nekdy ze vubec neumrel?ani nancy ne....a ze si to spolu nekde v klidecku dozili...a treba i dlouho po odvykacce...logicky!sex pistols byli sice prukopnici punku ale nebyli nekomercni,byla to moda,pro bohaty,pro stat a ten potrebuje legendy..a nejlip mrtve!celi mi to prijde moc naskrobeny,sidova smrt den pred soudem ,mohl to skoncit uz tolikrat...mrda fotek v novinach kvuli umrti nency a pak sida ale oblicej tech dvou ani na jedne.....no nevim.at je to jak chce sid byl a bude nejlepsi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit