Přejít na výpis diskuzí

Sid Vicious

OSOBNOST 31.12.2006 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rgg

    a vedeli jste vy poblaznený fanynky ze na never mind on bollocks hraje jen jednu pisnicku ?!
  • Není to jen Sex Pistols!

    víte o co jde??myslim si že diskutovat o tom jakej byl nebo nebyl nemáme právo vůbec
  • Není to jen Sex Pistols!

    nikdo.takže já sem určitě pro Sida.
    SID VICIOUS FOREVER
    • Re: Není to jen Sex Pistols!

      přesně tak
      *16* *16*
  • sid byl hroznej deb.. tak jako vy...
    • komunisto *16*
    • Sid bol vážne debil.Sfetovaný imbecil čo si myslel že ked hraje punk tak sa všetci okolo poseru a budu mu dlabať z dlane.Mladý,neskúsený.Preto aj ta skončil
  • mám v tomhle chlapíkovy velikou ůctu protože je to obrovská legenda punku vono by to taky možná bylo všechno jinak kdyby se nechytil tý fetačky Nancy....
    • Re:

      jj přesně tak!!
  • ty julczo ozvi se mi na mail chcu se seznámit s někým kdo je do sida stejně zamilovaný jak já www.kolokinka.seznamcz *14* *14* *14* *14* *14*
  • Co to sem dáváte za kecy??!!Je mi z vás blbě,je mi zle z každý kdo ho obdivuje jen kvůli tomu, vypadá. Tohle kdyby jenom tušil, tak by se mu to hodně nelíbilo. takže si ty kecy strčte do...
    • Re:

      vyliž si čokodirku zmrde *16*
  • \'

    přesně nechápu to,možná byl pěknej ale to nic neznámená ,představoval hrozně zvláští osobnost punku, i přesto že moc hrát neuměl a byl feťák,kterej na tom dojel.. *16*
  • likvidace:pako *9*
  • Punx not dead vy volové !!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *5* *5* *5* *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit