Přejít na výpis diskuzí

Sid Vicious

OSOBNOST 31.12.2006 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Filter

    hej nečetli jste náhodou ten ŕozhovor v novym čísle filteru? myslim ten s McLarenem.. dost si o sobě asi myslí ( i když asi právem) ale je to celkem drsný i ta historie punku.. konečně něco pořádnýho ne žádný sračky o tom jak je TokioHotel punková kapela v Topdívce a podobnejch sračkách *9*
  • Sid

    Mě teda Sid vůbec nijak úžasnej nepřišel.. navíc kvůli němu vyhodili z Sex Pistols úžasnýho kytaristu.. a jeho zahazování s Nancy.. jako asi do ní byl fakt udělanej ale ona do něj?
  • Sidney

    lidi,myslim ze kdyby Sidneyho porad nekdo neotravoval a jeho matka nebyla kunda,mohlo to s nim byt jinak
  • Sid

    A co má bejt ? Prožil primovou lasku a to je hlavni,ne?Nic krasnejsiho si nemuze clověk prat,ale pokud Nancy jeho lasku nepetovala,byla pica *9*
  • To Dejna

    Hele můj článek o Sidovi už je tady! Tak si ho přečti... Ale byla to fuška takovejch osm stránek angliny... No a je pravda že Rotten byl král punku. Jak řekl (ten debil) McLaren: "Jestli Rotten je hlas punku, pak Vicious je vzhled punku". No potom už byl Sid jen feták.. A ta děvka Nancy... No škoda mluvit. A mimochodem sem zjistila že Siduv popel se vysypal do větrací šachty na letišti Heathrow a neni na Nancy... *4*
  • To: Rory

    plně s Tebou souhlasim, já už taky stravila par nocí nad luštením ang.člínků, a rozhodně mi to dalo víc, než jen slepé obdivování Sidových obrazků, takové holčeny by se měli jit stydět do kouta, jste trapny, a jak už řekla kolegyně Siduv popel se musi pěkně vířit po každé když nekodo napíše neco na zpusob že byl sladkej a užasnješ když víme že až takový svatoušek nebyl;-) Jinak jak všichni nazyvaji Sida kralem PUNKU tak KRALEM je ROTTEN a to mi nikdo nevymluví.Sid byl jeho kralovna
  • Vy, co milojete Sida jen kvůli tomu, jak vypadal: VYSERTE SI VOKO! JE MI Z VÁS BLBĚ! KDYBY TOHLE SID TUŠIL, TAK VÁM S CHUTÍ JEDNU VRAZÍ!!! Jak se asi ted musí převracet v hrobě (navzdory tomu že je rozprášen na Nancy)... Já o Sidovi něco vim narozdíl od vás! Kolik článků jste o něm už přeložili? Je mi jasný, že nikdo z nás ho neznal, ale proboha žádný "Já ho miluju. Byl tak sladkej".... Tohle si nechte pro (de) Billa z tokia! Doufám, že chytnete hnuis od vlastních nohou a zalknete se!!!! NENÁVIDIM VÁS
  • !!!

    neni mouny ze jsou takovy lidi co sem pisous ja by hezkej a nevim co....ja pravda ze byl a le na tom vubec nezalezi..byl to nejvjecsi punkac jake svet znal a bude znat.a urcite to nebylo proto jak vypadal
  • ehm ehm:(

    *9* OMG!!! tady to vipada ajk o diskusi Billa z Tokio Hotel!!! *5* Holky rikaj jak¨je Sid sladkej a kluci rikaj ze nic moc nedokazal... ale Sid, byl jen normalni osobnost Punku! *8* Jinak Sex pistols... ehmmmm no mate asi jiny nazor, ale znam 10000000000000000x lepsi punk, napriklad "anarchi in UK" *7* strsny!!!!!!!!!! *9* No kazdej ma an to svuj nazor... *5*
  • Byl nepovedený...

    Co to je za kecy??? Na ty holčičí plky typu ¨miluji ho¨ nebo ¨byl to král punku¨ jsem už jakž takž zvyklý, ikdyž tohle se má dělat na Lunetic apod.! a né na punx kapely!!! ale budiž-jsme jen češi! Ale co to meleš kryso za pičovinu,že Sidney složil ¨My way¨?!!! To složil P.Anka a veškeré jeho skladby jsou převzaté! Si přečti autory skladeb! Je pravda, že Rottena a spol.sralo,že byl v popředí, ale hudebně byl mimoň!(ovšem první punk co hrál na basu jak CH.Novoselic - tj. basa u kolen) nečti sračky o pistolích na netu, kotě. Čti realitu odlidí co hoznali! Např.:Kniha :¨Zab mě,prosím¨, ¨Historie punk rocku¨, ¨Sid Vicious¨ a hlavně nevěř tomufilmu ¨Sid and Nancy¨ z ´86! To je brak století. To už snesu ten šunt ¨The Great Rock´n´Roll swindle¨od McLarena kde z nich dělá loutky a zesebeboha co udělal v Anglii punk(ikdyž natom něco je....)
  • Sex pistols...

    Myslím si, že Sid i Rotten byli umělci. Já osobně si víc vážím, lépe řečeno obdivuji, Rottena, ale bez Sida by skupina nikdy nemohla fungovat. Stačí se podívat na http://www.youtube.com/watch?v=el4-pRf6iUo&search= sid%20vicious *3*
  • pro kryssu Si upadla ze stromu na znak,ne?co to tady plácáš?Kdyby byl hnusnej,tak tady nikdo nic o něm nepíše.No a co,že chodil s děvkou?Hovno víš o tom co je láska,jo s tebou by se mu to nestalo,páč by jsi mi nestála ani za pohled a kdyby náhodou jo,tak tě zabije dřív než Nancy.Je mi blbě z tohodle fóra *16*
  • Punx not dead vy volové !!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *5* *5* *5* *5* *5*
  • likvidace:pako *9*
  • miláček Sid *14*
  • ..??

    ježiši je mi na blití z těch keců :jé on byl takovej fešák,jé on je tak kráásnoučkej atd... jste asi náký vymytý co to plácáte???? mít někoho rád jenom za to jak vypadal. Co se týče sex pi... celkově tak on z nich byl rozhodně nejhorší,jedinej kdo něco dřív znamenal byl ROTTEN!!!! Vicious byl děfka a feták, ano bez viciouse by nebyli sex pistols sex pistols , a punk celkově by byl o viciouse trochu chudší,ale znám desítky lepších než je on! *7*
  • Tady nejde jen o to jak vypadá ale taky o to kdo to byl ....on v sex pistols byl takový věšák ale hodně dobrý věšák a určitě zas tak blbej nebil jinak by nesloži my way *5*
  • \'

    přesně nechápu to,možná byl pěknej ale to nic neznámená ,představoval hrozně zvláští osobnost punku, i přesto že moc hrát neuměl a byl feťák,kterej na tom dojel.. *16*
  • Co to sem dáváte za kecy??!!Je mi z vás blbě,je mi zle z každý kdo ho obdivuje jen kvůli tomu, vypadá. Tohle kdyby jenom tušil, tak by se mu to hodně nelíbilo. takže si ty kecy strčte do...
  • ty julczo ozvi se mi na mail chcu se seznámit s někým kdo je do sida stejně zamilovaný jak já www.kolokinka.seznamcz *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit