Přejít na výpis diskuzí

Sidney Crosby

OSOBNOST 31.12.2006 
162 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :*

    Sidney je hádam najkrajší hokejista NHL *14* *14*

    a čo som čítala predchádzajúce príspevky: nezáviďte mu až tak *15* (poniektorí *15* )
  • Crosby

    Má Sidney Crosby dítě nebo ne?? *7*
    • adiee.

      Re: Crosby

      To si piš, že nemá. Copak na to má čas? :D
      • crosby ma babu ale šak nevady
        *16*
    • Re: Crosby

      isto nie vsak nema ani babu *3*
  • SID :)

    On ma proste dokonale rty *14* *14* *14* jako vsechno *5*
  • HE´S "THE BEST" !!!!!!

    Sid je proste najlepší. Kvoli nemu som sa totalne zblaznila do NHL-ky. O tom ze je najlepsi svedcia vsetky statistiky strelil aj ten najdvolezitejsi gol na olympiade kde zaslohou jeho vyhrala prave Kanada. Proste nechapem co tu riesite ze nevie hrat. On patri medzi najmladsich a ma zasevou asi najviac uspechov. Proste on je skvely, uzastny a aj hlavne strasne pekny :) I LOVE U SID *14* *4*
  • 87

    On je prostě jeden z nejúžasnějších hokejistů,je tak krásny a sympatický,on je prostě DOKONALÝ...I love You *14*
  • ..

    22 cm
  • on

    jojoo...prostě Crosby_krásný tělo,skvěle hraje,dokonalost...Hokejista snůů.... já těch hokejistů snů mám víc xD např.:Románek Eratek!!,Sasu Hovi,Patrick Kane,Patrik Eliáš a samozdřejmě Sidney Crosby *14* *14* *14* *14*
  • Sidney

    Sidney Crosby ♥ je ten nejlepší hokejista na světě. Pro mě je tak tisíckrát lepší než ňáký Alex z Washingtonu (i když přiznávám, že taky hraje naprosto skvěle). Jsem strašně šťastná, že mám jeho DVD, protože v něm je vidět i jaký je. A to jak se chová k fanouškům, ke spoluhráčům, k novinářům a jak se ke všemu staví a dokonce i ten jeho smích mě nutí mít ho ještě radši :) (teď to víc už opravdu nejde :D) Je mi jedno jestli má velkou pusu, je mi jedno jestli má velkej zadek (jak říkají jeho spoluhráči :D), je mi jedno co nosí na sobě. Prostě ho miluju! Ta jeho hra na ledě, tomu se nedá říkat jinak než umění!
    Pro mě je ON Bůh ledu. On mě naučil zbožňovat hokej ještě víc než mě naučil táta (což jsem si myslela, že už víc nepůjde *1* ).
    Sidney Crosby ♥ NAVŽDY #1!! :)
    • Re: Sidney

      mas prawdu! :) *1* *14*
    • Re: Sidney

      Prosim tě, kde si sehnala to DVD? xD Taky Sidneyho dost žeru xP.
  • mladý zajíček

    Crosby je teda pěkně mladý zajíček...
    Takový nevinný (zatím),ale pěkný zajíček..
    Ale dobrý hokejista... i když fandím ELIÁŠOVI,on je taky dobrý a teda jak jsem viděla ty fotky tady tak to tělo to je k nakousnutí... mnamka žeru tě Sidney
    *4* *14* *4* *14*
  • Kralowna Zuzaaaaanie

    Sidney crosby je moje budoucnost!!!!!!!!!!! *3* *3*
    • lady_lucynka

      Re: Kralowna Zuzaaaaanie

      neee moje budoucnost *3* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit