Přejít na výpis diskuzí

Sidney Crosby

OSOBNOST 31.12.2006 
162 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :)

    Všetko najlepšie ! :)
  • adi87

    Sid..

    Souhlasím, Sidney je skvely hrac, paradne strili a je to tahoun druzstva, ale mozna je trochu precenovany, narozdil od jinych taky vynikajicich mladych hracu.. Ale to je jen muj nazor. Btw, ten jeho utok, mam dojem, ze je to i tim, ze Pittsburhu se v posledni dobe moc nedari, po serii porazek neni uplne OK, obzvlaste, kdyz minuly rok jim Stanley cup unikl o vlasek. Je to taky clovek a ujelo mu to, souhlasim, bylo to zbabele, ale stava se to. Nechapu nektere lidi v diskuzich, kteri ho odesalli az do horoucich pekel (ne-li dal) .. zkratka je to taky jen clovek *4* *4*
  • blázen

    Crosby je mladej talentovanej hokejista, ale poslední dobou nemyslí na hokej, ale na blbosti. Zmlátit nebo napadnout někoho zezadu umí každý.
    • Re: blázen

      ale ty ne...je to borec
  • sulisak.1

    Crosby

    Crosby byl strasne protezovany. To treba Malkin nebo Patrick Kane jsou lepsi hokejiste nez on. Crosby jen nahrava a obcas se trefi. Ale Kane s Malkinem umi hrat i tvrde. *3*
  • sha

    dle mna je Sid najlepsi s Majom Hossom z NHL.sak ja netusim co maju ty ludia proti Pittsburgh Penguins(dalej bude PP).Mi je luto ze prehrali s Detroit Red Wings(dalej D RW).Aj Hossa tam mal ostat v PP.Ale tak ze slovakov je tam Miro Satan ale na Maja to nema *9* ...Sidney Crosby je ale good hokejista ozajstne a co to tu riesite s frajerkami?co si myslite za vas pozna ci co?aj ten malkin no ha-ha.Ale ja fandim PP a D RW su uplne najjjjj *14*
  • okej

    ja si myslím že Sidney je dobrý hokejista NHL a má na to aby sa stal jedným z najlepším(síce už je=)je to proste mnoho dobrý hokejista a čo už dodať viac *9* *3*
  • ovie

    Ne ne!!

    Mno Crosby!!!Toho fakt nesnasim!!!!Je naprosto hroznej *1* !Nechapu jak nekdo muze tvrdit zhe je nejlepsi!!Pac nejlepsi na svete je jedine Sasenka!!!Mno celej Pittsburgh je hroznej!!!!Washington Forever *14* *14* *3*
    • Re: Ne ne!!

      Calgary flames mají výborný tým doufám, že letos dojdou daleko v play-off i Minnesota wild jsou silní.Ten tvůj Wash. není rozhodně výborný tým tak drž hubu!!!
      • ovie

        Re: Re: Ne ne!!

        Mno smula!! *1* Pro me jsou Caps naprosto nejlepsi!!!A to je m zj nazor!Ja ti taky nerikam at drzis hubu!Mno ne!? *7* Jo!!Flames jsou dobri!!Hravne Cammalleri!! *15* *3*
        • Re: Re: Re: Ne ne!!

          pro me taky jsou Caps nejlespi tak aspon sem rad je tu i nekdo kdo taky ma rad tym ktery je dobry... ne jako Pens... banda sraču v cele s kokotem.
          • Re: Re: Re: Re: Ne ne!!

            ty seš uplně mimo:D koukám, že NHL rozumíš...takovou kravinu může vymyslet jenom pitomec, co viděl ovechkina někde na plakátě a slyšel o jeho úspěších...pens jestli je banda sráču v čele s kokotem, pak nevim co je většina ostatních týmů...nhl nemužeš brát jako českou ligu(btw hroznej hokej)...kde sou vopravdu nejlepší týmy a pak ty špatný týmy....v NHL jsou všichni hráči naprostá hokejová elita...a nechápu lidi, co o Crosbym prohlásej, že je to arogantní čurák...k fanouškům a novinářům se chová skvěle..přčinil se u spousty akcí..sám někdy trenuje lil'penguins atd atd..tenhle kluk je prostě jeden velkej formát...o tom jak hraje hokej bych mohla povídat hodiny hodiny a hodiny
    • pickwick

      Re: Ne ne!!

      Jdi se vycpat..
      • ovie

        Re: Re: Ne ne!!

        *1* *1* *3* *4*
  • nejlepší

    Dion Phaneuf z Calgary je jedním z nejlepších beků v NHL.Za každý zápas odehraje přes 26min. je výborný v obraně ,rozdává pořádně tvrdé bodyčeky,neváhá a nebojí se porvat,když je potřeba ,je produktivní.Je paráda, že s flames podepsal dlouholetou smlouvu.
    Řekl bych, že Dion je lepší hráč než Crosby.Doufám, že Mikka Kiprusoff už konečně se mu vrátí forma jak získal Vezina trophy,je to taky klíčový hráč flames.Crosbyho moc nemusím Dion je mnohem lepší!!!!! *16* *16* *16* *16*
  • Sid

    Musím uznat, Sidney je doopravdy hokejový bůh, je to můj nejoblíbenější hráč z mého nejoblíbenějšího týmu (pens forever!!!)Mno, hokej je dokonalý sport, stejně jako tučňáci, loni jsem viděla všechny finálový zápasy Stanley cupu (i přes to, že se mi pak ukrutně špatně vstávalo) a dost mě sebralo když jim to nakonec nevyšlo... Ale i přesto, sqělej výkon, jen tak dál, hoši!!! *14*
  • sidney

    sidney je fajn hokejista a vůbec celý Pittsbourg.Když prohráli s Detroitem,bylo mi ho moc líto.Proč ho tolik lidí nemá rádo?Protože je mediální hvězda?A nedotlačily ho snad k tomu média?
    Pens,Sidney,hodně štěstí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit