Přejít na výpis diskuzí

Simona Krainová

OSOBNOST 31.12.2006 
109 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • simona

    Simona neni moc sympaticka,uricte tvrde dre,ale prirozeneho na ni nic neni a take postrada charizma. *9*
    • Re: simona

      souhlasim.taky je mi nesympaticka,presto priznavam,ze vypada moc dobre
      • missisjosef

        Re: Re: simona

        ona je moc sympatická ,,, ale nemá pohled jako že se pořád chce hezky tvářit,,ale je moc simpatická ,,,protože jí vyhovuje jako třeba mě se tvářit nemile,,ale nemyslíme to špatně jenom nemá moc nálady jinak mi připadá že se pořád usmívá . *1*
      • replay.girl

        Re: Re: simona

        jo jo presne
  • síma

    Síma je prostě good fandím jí,vypadá sqěle na svůj věk,její život nerozebírám to je její život!!!je sympatická velice!!má nádherné vlasy na fotkách úsměv prostě všude a nejen úsměv vše ale čím si Holka musela projít že!!!! aby byla tam kde je SIMčo držím pěstí štěstí bud v životě štastná!!!!moje přání je-strávit den se SIMONOU KRAINOVOU *14*
  • sukna

    Dilina

    Je oskliva,vzdyt je na mi vsechno umele,vlasy,prsa,rty,a nevim co jeste,jedine plus je postava,to je to jedine co ji dela aspon trochu hezkou.
    • showgirl.is.only.one

      Re: Dilina

      Ošklivá? To je trochu silné slovo pro modelku a Simoně rozhodně nepatří. *3* Která z celebrit nemá v dnešní době plastiky..
      • Re: Re: Dilina

        Ale modelky jsou vetsinou osklive v oblicejich,hezka je treba Kucharova nebo Nemcova i kdyz zrovna je nemusim,ale hezke jsou,a taky nemaj padesat plastik,tot muj nazor.
  • Simona

    Simona je krásná ženská,ale myslim,že je trošku hloupoučká.Neví někdo jaké má vzdělání?
    • Re: Simona

      mám dojem, že vychodila jen základku *1* *1* *1*
      • missisjosef

        Re: Re: Simona

        ty píčo ,určitě si škaredá a hnusná mrdko jedna ,,,nestarej se a nenadávej druhým ty šprtko jedna vymrdaná simonka je zlatíčko a je to hodná duše a je i moc chytrá ,,tak přestan nadávat ty kundo jedna šptcká!!!! *10* *16* *8* ,,starej se o seme mrdko jedna šprtcká!!!ona neni blbá ty fuj tajble ,,,nikdo neni chytrej a už vůbec hloupej ,,,až dej má mozek!
  • mmm

    je pekna a v pohode ale nekdy je moc namyslena ....ta jedine se mi na ni nelibi.jinak je hezka *1*
    • nika1979

      Re: mmm

      NENI NAMIŠLENA PŘEMIŠLEJ MMM TY SIMONKA KRAINOVA SUPR .....................NEJ MODELKA HEREČKA ........KAMOŠ DO DEŠTĚ 1 KAMOŠ DO DEŠTĚ2 JE SEPRRRRRRR *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Souhlasím s tím, že je Simona pěkná a vkusná ženská, ale zároveň strašně prostoduchá nána. O to víc kategoričtější v hlásání svých pravd, pravd nevzdělance. Oblbuje mladé holky pozlátkem a povrchností, dokonce by i ráda radila v zařizování domácností. Kde na to přišla, že je kompetentní, že má nějaký extra vkus, že je něčím výjimečná. Je ganz průměrná ve všech ohledech, jen má životní kliku, že jí byl dán Pánem bohem hezký vzhled a od toho se odvíjející kariéra. Kočárek za 50 tis., chata na samotě u lesa zařízená s naprostou absencí vztahu k přírodě. Proč takové kameňáky vytrubuje do světa? Nic nechápe i ve svých letech, ač má 2 děti. Chytrý intelektuál by takovou prázdnou nádobu nesnesl. Nakonec žádné tyto typy nikdy neměla a že těch hochštaplerů bylo.
  • Simonka je boží...

    Je skvělá!!! Mám jí moc ráda!!! *14*
    • nika1979

      Re: Simonka je boží...

      toje boži fakt souhlasim.jstebou . mlada krasna nejjjjjjjjjj simpaticka..
  • ???

    řekla bych, že na svůj věk pěkná ženská, nicméně, to by byl kde kdo, když, jak ona sama tvrdí, několikrát denně fitko, čínský terapeut, pročišťovací kúry, masáže apod...pro mě, z ní bohužel nevyzařuje přirozená krása ani charizma, myslím, že když už si vážit modelek, tak rozhodně lidí jako je Helena Houdová nebo Táňa Kuchařová, které mají podle mě opravdu velké srdce...toť můj názor :-) ale jinak nic proti *1*
    • missisjosef

      Re: ???

      ty píčo ,určitě si škaredá a hnusná mrdko jedna ,,,nestarej se a nenadávej druhým ty šprtko jedna vymrdaná simonka je zlatíčko a je to hodná duše a je i moc chytrá ,,tak přestan nadávat ty kundo jedna šptcká!!!! *10* *16* *8*
  • Tule paní Simonu nemusím. Všude jí vystrkují a já pořád nevím co jako dokázala? Že má na hlavě chemloni? Že hledala až našla ženicha? Že má dvě děti. Čím oslnila někoho z vás. Mě je nepříjemná. Neznám v okolí nikoho kdo by byl na ni zvědavý a pořád jí vystrkují.
    • Co dokázala? Sama si vyšlapala cestičku v modelingu, nikdo jí nepomáhal, v 16 letech sama odjela do Paříže a tam se musela tvrdě otáčet, aby uspěla. A podařilo se. Je cílevědomá a ví, co chce. Žádná rodičovská či jiná protekce, všechno si vybudovala sama. Nepomlouvá svoje kolegyně,protože to je pod její úroveň, je to dáma. Pózovala pro mezinárodní magazíny. A navíc je opravdu hezká. Na špici se drží i ve 40 letech. Tím se může pochlubit málokdo. A Simona se nikde nevystrkuje, novináři ji fotí, protože ona je skutečná modelingová hvězda.
      • Na spici ceho prosim?? Pokud se dobre pamatuji, tak je znama predevsim z bulvaru, kterej ji v okurkove sezone pouziva jako vdecneho maskota. Nevim, ze by sama neco dokazala.
      • to psala sama--třebaže --, že to tak ví na detail
        ach jo.....
        Nemám jí rád, je nesympatická a fotí jí sami -protože se nevystrkuje.
        Nechci o ní číst, nezajímá mě!
  • chybí mi

    v životopise, jaké školy vystudovala, jaké jazyky ovládá , záliby, koníčky *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit