Přejít na výpis diskuzí

Yvetta Simonová

OSOBNOST 22.5.2008 
91 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobry den,pani Simonova.Moc se mne libila Vase pisnicka....tenkrat na malem nadrazi,vedl jsi mne pod pazi dobre veda jak by ne,ze te ten odjezd nemine.....tvuj vlak presne ve tri jel,ty jsi s nim vsak neprijel...nezarlim ale nac si lhat,chtela bych tu stastnou znat,na nichz oci nechal tam,no pockej,to ti spocitam... to jsou jen kuse casti te pisnicky.Bohuzel jsem ji nikde nenasel.Neznam totiz ani jeji nazev.Prosim,je mozne si ji nekde poslechnout?

    Dekuji a s pranim staleho zdravi preje pekny den

    P.Konecny

    e-mail main82@gmx.de
  • dobrý den paní simonová moje babička zdědou vás milovali z milanem chladilem všechny vaše duety.
  • Yvetu mám moc rád a s Milanem to byla dvojka k pohledání. Jsem rád za takové zpěváky kteří přinášejí radost bez ohledu na věk inteligenci postavení a vůbec.Moje maminka Jí zažila v Písku na plovárně když tam nocovala před svým vystoupením. Rádi vzpomínáme i na silvestry a různá vystoupení sDvořákem a Bohdalovou kdy dávala večeru tu pravou šťávu. Věřím v brzké uzdravení a ještě mnoho hezkých zážitků ať z obrazovky nebo z rádia. Váš ctitel Standa *14* *1* *14* *1*
  • Milá paní Yveto,Vaše písničky jsem poprvé slyšel na pouti u kolotočů....bylo mě devět let,od té doby jsem chtěl po mamince Vaše písničky na deskách.Viděl jsem Vás o pár let později "naživo",na Černé louce v Ostravě.A právě včera mě došla deska od Oldies klubu na které je Suvenýr z Tokia,rok 1967.Ani možná nevíte,jaký je o tyhle desky zájem!Teď sháním písničku,Píše moře modré psaní.Taky miluji píseň,Po kom to dítě je.Nádherné reage!Děkuji za všechny písničky,které pomáhají i dnes v těžkých chvílích!
  • Všechno nejlepší, hlavně dobré zdravíčko a stále pružné hlasivky!!! *14*
  • All alone am I je originál, česky Tehdy vítr vál
  • Dobrý den,
    já bych měl o tu písničku taky zájem. Budu potěšen, pokud mně ji pošlete. A nemáte náhodou i její písničku Heřmánek? O tu bych hodně stál.
    Díky předem
    Vladimír Kovář (vladokovar@seznam.cz)
  • Paní Yvetko, Vaše písničky hladí po duši a snad proto se k nim člověk rád vrací. Do oka mi vždy vběhne slza, při vzpomínce na Milana Chladila, který k Vám neodmyslitelně patřil a myslím, že stále patří. Taková dvojice jakou jste tvořili se podaří dát dohromady jednou za dlouhou dobu. Přeju vám hodně zdravíčka, štěstí a lásky.
  • Dobrý den,text nádherné písně "tehdy vítr vál,když jsi sbohem mi dal, jaký žal,že svál mé volání stůj".Nevíte,jak se píseň jmenuje a zda-li bych ji někde našla?Děkuji
  • pani Ywettu posloucham od 15let a to je uz 50roku.Nevynechala jsem jediny koncert v Jihlave a 17.5.se moc tesim na jeji vystoupeni spolu s Josefem Zimou.
  • pitysek
    Paní Yvetto, přeji Vám k dnešním narozeninám, hodně dobrého zdraví a životní pohody. Taky radost z každého pěkného setkání se svými posluchači a pěkné chvilky v kruhu rodiny a u svých nejbližších,kteří Vás miluji,stejně jako my,Vaši věrní posluchači.
  • Milá paní Yvetto
    Gratulace a přání k Vaším dnešním narozeninám všechno nejlepší! *4*
  • Dobry den, na jakou adresu lze zaslat pani Yvete kvetiny? Dekuji, M.
  • pitysek

    Re:

    Dobrý den, díky za nabídku písničky Hřej mě. Sice ji sháním s Y.Simonovou ale prosím pošlete mi ji i s Pilarovou a Mayerem. Tu jsem snad ani neslyšel. Díky.
    vesa.p@seznam.cz
  • Re: všem-všem.

    Nemáte,prosím, někdo od paní Yvetty písničku Snad jednou(Un jour, un enfant)
    z roku 1969?

    Zdraví
    Jirka
  • Re: všem-všem.

    Dobrý den,

    písničku Hřej mě(Pilaová a Mayer) mám,
    kam Vám ji poslat? Napiště Váš mail.

    Zdraví
    Jiří Neplech
  • pitysek

    všem-všem.

    Přátelé milí, prosím pěkně nemáte někdo písničku Hřej mě? Pokud ano uděláte mi velkou radost s mp3. Díky Petr.
    P.S. a co říkáte duetu Yvetty s Milanem "Pár snů"?? Krása co?! Tak všem přeji krásné chvilky při písničkách s našimi milými zpěváky!! *4*
  • Re: Re: Re: svadební

    Tak s radostí mohu sdělit,že jsem tex pisně -SVATEBNÍ-našel.Paní Dano děkuji.Eduard Šindelka
  • Re: Re: svadební

    Paní Dano.Jste velice laskavá,že jste potvrdila název skladby.Dle vašeho návodu jsem však nic nenašel.Jsem totiž tak trochu amater na počítače.Nemohla by jste mě trochu více navést,abych se k té písničce dostal?Za ochotu děkuji.Eduard Šindelka
  • Re: svadební

    Podívejte se na tyto stránky.
    http://www.musicer.net/Y vetta-Simonov%C3%A1-Svatebn%C3%AD-- -Ave-Maria.php?p=1014276

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit