Přejít na výpis diskuzí

Skandar Keynes

OSOBNOST 31.12.2006 
305 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • For Skandar

    Ahoj všichni. Skandar je nejlepší herec na světě. Myslím to vážně je fakt úžasnej. 5.9. mu bylo 15. let. Jeho oficiální stránky jsou www.skandar.net, nebo www.skandar-keynes.com. Má tam spoustu fotek. Je úplně skvělej a móóóc hezkej.....Souhlasím se všema co píšou že je lepší než Potter, H.Potter je proti němu naprostá nula!!!!!! Dřív jsem měla ráda H.P. ale když sem viděla narnii...to se fakt nedá srovnávat. Mějte a fanděte Skandarovi a vůbec celé Narnii........ *14* *14* *14* *14* *3*
    • Re: For Skandar

      Naprosto s tebou souhlasím.......taky jsem kdysi žrala Pottera, ale jakmile jsem viděla Narnii tak potter šel stranou......je to o hodně lepší *1*
      • Re: Re: For Skandar

        ale Potter je zase originálnější, už jsme tady měli předtím spostu kentaurů minotaurů ale HP prostě Rowla vymyslela upa nově, co se týče filmu, tak se mi možná líbí víc narnie páč je přirozená a HP filmy už absolutně nejsou podle předlohy, ale knížky jsou prostě lepší páč to někdo vymyslel jako první
  • Ahojky všichni nevíte náhodou jestli má Skandar nějaké svoje oficiální stránky nebo kde bych sehnala více jeho fotek?
  • super

    Hele skandar se hodne dovre vzit do role a je dost dost dobrej herec chtel bych vedet kolik mu ted zrovna je dik
    • Re: super

      Narodil se roku 1991, v srpnu myslim, takže mu nedávno bylo 16 *4*
      • Re: Re: super

        sry nechci ti kazit radost ale kdyz si to psala tak mu este 16 nebylo ptz narozky ma 5.9.
        ale jinak dobrej koment
  • skandar keynes es el mejor lo amo con toda mi alma con sus pequitas tan hermosas y su cabello castaño.voy a volverme cantante y actriz para conocerlo,ouedo hasta andar desnuda por londres.i love you skander. *14* *14*
  • Ale Skandar není taky špatnej,viďte holky! *4* *14*
  • Skandar Keynes

    Ahojky!!!myslím si,že je nejlepší Skandar *14* *14* *14*At se jde Daniel radcliffe vycpat je nula!!!!!!!Páčko *4*
    • Re: Skandar Keynes

      holky co zastávají Dana a Skandara by se mohly porvat:-D já je mám osobně ráda oba *5*
  • Skandar

    Hned po Georgii je nejlepsi ze vsech 4 sourozencu. Spoluzak Daniela Radcliffa. Skandar je mnohem lepsi nez Radcliffe! I Edmund byl lepsi nez ten zamindrakovanej Potter. Nemam pravdu? *14*
    • Re: Skandar

      Proč zamindrákovanej? A Skandar je spolužák Dana??? to je pro mě novinka *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit