Přejít na výpis diskuzí

Skandar Keynes

OSOBNOST 31.12.2006 
305 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to rikate a jeste jste ho nevidel na zivo ja jsem byla na nataceni a na premijere v hollywood protoze moje teta je novinarka a jsme z amerika tak prominte jestli to pisu spatne.asi mi neverite ale to sem cekala.zatim bydlime v praha ale doufam ze na letopisy narnie 4 pojedem zas do amerika preju vam aby jste se tam take mohly jet podivat skandar keynes je velmi sympaticky stejne jako william moseley(taky fesak *14*)
  • Tady an tom videu jsou dvě fotky s jeho přítelkyní, hodně se na internetu píše že s bývalou. Mě osobně hezká nepříjde, ale Skandře, dělej jak myslíš;))
    http://www.youtube.com/watch?v=QIZsVjLaaj4 čas: 1:39! *14* *14* *3* *3* *3* *3*
  • všechny ty 3 filmy jsou uplně užasný i všichni ty herci to nejde srovnávat kdo je lepší na to že jsou nebo byli děcký herci to zahráli uplně suprově i ta nejmladší lucinka(georgie laura henley)
    a slyšela jsem že se uz natačí i 4 díl stříbrná židle a že tam prý bude hrát i georgie
  • ÁÁÁÁÁ..... je uplně boží nejradši bych ho umačala je tak roztomilej ale ais mužu jenom snít je krásnej *14* <3 Nezvývá mi nci jinýho než napsat I LOVE YOU SKANDAR KEYNES <3 *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Je to ubohost ,jak Skandarovi každý píše jak moc ho miluje atd.. -_-
      Vždyť ho VŮBEC neznáte ! (je to můj vzdálený bratranec)
      • promiň ale to může napsat každý *5*
  • Je uplně boží joo ten by stál za řích :D je Užasnej *14* <3
  • Přeji hodně štěstí k t vím 20NAROZENINÁM!!!!!!!!!! *2* *1* *5*
  • sellyboo
    Happy B-Day.. :)
  • DYCKY JSEM SE TĚŠILA NA TO AŽ BUDE MÍT NAROZKY NO A ZAPOMNĚLA JSEM NA TO.TAK HODNĚ ŠTĚSTÍ DRAVÍ A TAK DÁL SI NEJ. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *1* *1* *1* *1* *2*
  • Alspoň něco společné stejné narození-super no já to taky oslavil a přeju at se ti daří!
  • úúúžasny je *4* zboznujem ho *15* a samozrejme vela stastia k narodeninam *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit