Přejít na výpis diskuzí

Viktor Sodoma

OSOBNOST 14.5.2008 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímalo by mě, co je s tímto zpěvákem. Vystupuje ještě vůbec někde? Už dlouho není o něm slyšet.
  • Nedávno som sa niekde dopočul, že Viki sa venuje nejakému hotelu pri Prahe a vraj tam aj robí všetko, čo je nutné. Myslel som, že to na nete nájdem ale zatiaľ iba pátram. Prečo?
    Ako študent VŠ som ako začínajúci novinár urobil s Viťom prvý rozhovor, bolo to strašne dávno, tuším v roku 1972, keď koncertoval s tromi vokalistkami Girls Lcd. Tie pesničky, ktoré sa tu spomínajú - od papouška až po děťatko... mali byť kantilenami, ale kvalitou nedosiahli úroveň pesničiek ako Rusalky, Konec leta, Proč básne píšu vám, Good bye či Mne v mládi často líbaly múzy, dokonca na koncerte spieval aj známy hit z muzikalu Hair. Kupoval som si jeho platne ako blázon a počúval som ich do omrzenia, aj po toľkých rokoch si občas prehrám a verte, Záhradník a Brabec, to boli majstri krajčíri, čo dokázali Viťovi ušiť vždy superhit. Rusalky boli podľa mňa asi vrcholom všetkých jeho pesničiek. Zaujal ma tiež aj na beatfóre a festivaloch, kde bol vyhlásený za najlepšieho beatového speváka.
    Vie prosím niekto potvrdiť správu o tom, že Viťo má nejaký vlastný hotel či penzión neďaleko Prahy? Rád by som ho totiž navštívil. Ďakujem
  • V loni na Řípské pouti jsem měla možnost po dlouhé době slyšet zpěváká mého mládí.....nezklamal.
    Dneska klušu na něj u nás v čajovně....nemohu se dočkat.....držím palce, hodně štěstíčka
  • Ahoj Viktore,
    Rád bych s tebou projednal případnou spolupráci, prosím o zaslání č. mobilu.
    S pozdravem Milan Šteruský - The GERONT Shadows Revival
    602 33 22 58
  • Zlatej Viki byl už od mého dětství mým velkým oblíbencem a tím taky zůstal, i když už jsem dnes "velkej kluk," hihi...Je jednou z výrazných osobností naší kultury šedesátých a sedmdesátých let. Bohužel se ocitl ve špatném prostoru i čase, důsledkem čehož měl problémy se svou seberealizací na uměleckém poli. Viz nutný odchod z kapely F.R.Čecha, neboť muzika se "tvrdila..." Do toho komunisti... Přesto si ke svýmu kumštu Viktor vždycky cestu našel a výrazně v něm vynikl. Vždycky to byl od pohledu sympaťák obdařený neobyčejně příjemným hlasem, který se pořád pěkně poslouchá. Nevím o tom, že by si někdy na cosi hrál, nikdy se nesnížil k tomu, aby byl nějaká namyšlená primadona. Takže sympaťák nejen svým zjevem a hlasem, ale i povahou. Z hloubi svého srdce mu proto přeji pevné zdraví a aby nám tu ještě hodně dlouho zpíval a bavil nás!!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit