Přejít na výpis diskuzí

Viktor Sodoma

OSOBNOST 14.5.2008 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Viktor Sodoma

    Viktor bigbeat sk.Matadors.
    Šípková Růženka,My máme parní stroj.
    Tygr z Indie.Spolupráce s Františkem
    Ringo Čechem.S Matadory byl a je
    pořád skvělý.S Úctou!
    • Re: Viktor Sodoma

      Bigbeatový Viktor je bezva. *3* *3*
  • Blahopřání

    Vše nejlepší k Vašim narozeninám,škoda,že
    ta léta tak letí :-).........Maryla *3*
  • Era Matadors

    Jsem rád že éra Matadors je stále v podvědomí mnoha lidí a že opět se písničky z tohoto období ¨produkují v podání Viktora Sodomy. Rádi bychom s kapelou Eminent ve Znojmě přispěli k šíření písní z této doby ale je velmi problematické sehnat texty. Pomůže někdo?
    Bral bych jich víc ale nyní mi jde hlavně o I´m So Lonesome. Email:JLecitel@ seznam.cz Díky .
  • Všechno nejlepší k vašim narozeninám,moc rád poslouchám vaše písničky a chtěl bych aby jste nazpíval ještě nějáké to cd.
  • Papoušek Kakadu:-)

    Děujeme za krásné prázdniny!
    O jarních prázdninách jsme vyrazili na hory,při cestě do hor,jsme se stavěli na
    velký nákup v obchoďáku,kde jsme objevili Vaše CD,nám neznámého zpěváka :-)Nějakým nedopatřením se stalo,že jsme Vás měli u kasy v koši:-),když bylo ošklivo,udělali jsme pro děti diskotéku,akci zcela neplánovanou.Nic lepšího ,by ani v totalitě,,KULTURNÍ REFERENT"nevymyslel!
    Děti stále do kola (ty menší)pouštěly-(Žárlivý kakadu,Parní stroj,Tygr z Indie),po týdnu jsme je zpívali všichni.Ty větší,Slečnu Mínu,Haló
    děťátko,kluci Amfora,Země lásky,my dospěláci jsme večer na pokoji přímo,,žrali"Sníh a mráz,Konec léta,wou,bomba Good Bye!!!
    Velmi jsme záviděli rodičům,že si Vás za mlada užili,ale my si to užili také tak moc,že nyní čekáme děťátko :-))))))))))
    Moc děkujem! Krista s rodinkama,co za rok? Nový hit? :-)))))))))) Moc děkujeme
  • přání

    Milý Viktore
    Bejvávaly časy s Matadory,když jsi byl několikrát v Karlových Varech,prostě
    jednička i dodnes pořád s Matadory válíš.
    Super.I na rádiích,na deskách,atd.
    Dnes máš narozeniny,takže všechno
    nejlepší,hlavně přání dobrému zdraví
    a i štěstí. *4* *4* *4* *4* *4*
  • PŘÁNÍČKO

    Milý taťko od ,,PAPOUŠKA KAKADU "k Vašemu

    svátku vše nej,nej,hlavně nové CD

    přeje Verunka :-o)))
  • Těšíme se na Řípskou

    Moc se těšíme na Řípskou pout 23.4.2011 od 12 Hod. Hlavně at vyjde počasí jako před pár lety. To bylo Super! Také jsem to dříve psal na stránky obce Krábčice. Jsem rád že bude stejný program.
  • Narozky!

    jestli se dobře koukám tak má zítra Viky narozky. Tak Ať Ti to pořád dobře zpívá a zůstanete pro všechny generace stále "green "
  • Agent STB ? OK. Takze dekuji..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit