Přejít na výpis diskuzí

Standa Dolinek

OSOBNOST 31.12.2006 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TEPLOUŠ ZASRANEJ
  • Teplouš

    čau buzíku, nějak to nevyšlo s tím tvým krákáním, co?
    • proc tady nekdo o sobe pise ze je teplous???co s tim jako??si zaraz kolik do pr... a utri si ohon
  • Stando,

    povim Ti uprimne, jdi se zahrabat. Jses strasnej jako "umelec", tak i po vzhledovy strance. Poznal jsem uz hodne chlapu, ale s Tebou bych nesel ani zadarmo.
  • nazor k rodine....

    jojo souhlasim....jeho rodinka je opravdu blazniva...babka uklizi (nebo uklizela) v KB ve Vyskove a na jare chodila po namesti v silene houmlesacke bunde (standa ji mohl koupit alespon nejakou uchazejici od vietnamcu) no a maminka v riflove sukni z 80 let nad kolena-des...asi se zapomela v case... jeste nez standa vydal cd tak babka chodila po Vyskove a prudila ze standa ma uz 4 cd (mozna promo a na kazdem 1 pisnicku, ze) :-) no a kdyz standa dojede tak si dela pravidelne kolecka kolem namesti a zaleze skoro do kazdeho obchodu (potraviny,trafika,tabak,svadlenka,obuv). nejhorsi na tom je ze nic nekoupi a jen chce byt viden...naposled jsem mu tech kolecek napocital 6....uprostred si udelal prestavku a sel k babe na obed (ani do restaurace ji nepozve).... STANDO uz ve Vyskove neprud a v Kingsu na tebe taky nikdo uz neni zvedavej....
    • Co by dělal ve Vyšcu ty hlavo skopová? A kdy jsi viděl jeho mámu trotle?
      Lžeš , snažíš na sebe upozornit a pomlouváš lidi, který jsi v životě neviděl. Mladýho znám léta, ne že bych mu nějak fandil, ale co je moc je moc. Jsi jen malej ubohej pauzáckej zm d.
    • za to tys toho dokazal blbecku jakejsi z vyskova nebo z ktere prcky sveta
  • Fanclub

    Stránky Fanclubu Standy Dolínka najdete na http://standadolinek.ic.cz/
  • ahoj stana je pěknej kluk nádhernej
  • pozdrav

    ahoooooooooooooooooj jsi fakt supeeeeeeer tak se drž a pekne skladej hudbu *4* *4* *4*
  • opravdová celebrita

    Dolínek je opravdu superstar jak má být!!!
    Jeho CD už rozdávají zadarmo aby jim nehnilo ve skladech *1* . Jako zpěvák to vážne nezvlád a tak to zkusil jako číšník...no samozřejmě katastrofa!! Chodila jsem do jedné restaurace kde pracoval a věřte, že žákovi I.stupně nesahá ani po kotníky *1* ! Chová se jako hvězda a je to obyčejný odpad, problém bude asi v tom, že ho pořádně ještě nikodo netrefil! Nevím kolik musí dávat majiteli té restaurace, že ho zaměstnává!
    • JJ, jeho cedlo v levných knihách za 49Kč, a hned vedle duety K.Gott a L. Bílá za 29Kč, tak teda nevím :-)
    • ty ses asi taky vygumovana jak zvon
    • Re: opravdová celebrita

      Nic proti ale ten celej hotel mu patří :DDD
  • Poděkování.

    Ahojda Stando.Moc mě potěšil dopis s tvojí fotkou a podpisem.Moc ti fandím a tvoje CD je super.Díky moc pápá Pavla
  • ...čauky,

    ..sice poslouchám úplně jinou muziku, ale myslím si, že o Tobě jěště hodně uslyšíme - v dobrém slova smyslu...prostě nejsi panák...držím Ti palce v osobním i uměleckém životě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit