Přejít na výpis diskuzí

Standa Dolinek

OSOBNOST 31.12.2006 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nesympaticky gay brrrrrrrrr s l i zo un *12*
  • Není ostuda,ze Standa dela v restauraci nebo bufetU.Nevidim na takove praci nic ostudného a takovej pad zezhora mze potkat kohokoliv znas,to mi verte.Me uz život naucil neohrnovat nad nikym nos!
  • Ahojte, jak to tady čtu, tak je mi Standy celkem líto. Osobně jej znám a taková špína, co tady píšete...tomu nerozumím. Asi bych všeobecně konstatoval LIDSKÁ ZÁVIST A ŠTĚSTÍ ZE SMŮLY DRUHÝCH NÁS ČECHY NEZAPŘE, V TOM JSME JEDINEČNÍ! Ještě že nové generace už nabírá jiný směr. No, kdo ho nezná, tak potom plká.
    • Jj, nová generace nabírá nový směr. Pro IPhony a bolavý záda už ani nebude registrovat, že jsou lidi jako Stanislav Dolinek ve smrtelný agonii konce sil. Ledaže by to napsal na FCB.
    • Pravdivý příspěvek.
  • Ne pokaždé se povede ... Ale že machroval, dobře mu tak. Teď nastoupil k nám v Brně do bufetu a maže sendviče.
    • tak porad lepsi tam mazat sendvice nez tam uklizet na hajzlu
      • uz nemaze, dostal padaka. byly na nej nejaky stiznosti *12*
  • opravdová celebrita

    Dolínek je opravdu superstar jak má být!!!
    Jeho CD už rozdávají zadarmo aby jim nehnilo ve skladech *1* . Jako zpěvák to vážne nezvlád a tak to zkusil jako číšník...no samozřejmě katastrofa!! Chodila jsem do jedné restaurace kde pracoval a věřte, že žákovi I.stupně nesahá ani po kotníky *1* ! Chová se jako hvězda a je to obyčejný odpad, problém bude asi v tom, že ho pořádně ještě nikodo netrefil! Nevím kolik musí dávat majiteli té restaurace, že ho zaměstnává!
    • JJ, jeho cedlo v levných knihách za 49Kč, a hned vedle duety K.Gott a L. Bílá za 29Kč, tak teda nevím :-)
    • ty ses asi taky vygumovana jak zvon
    • Re: opravdová celebrita

      Nic proti ale ten celej hotel mu patří :DDD
  • Teplouš

    čau buzíku, nějak to nevyšlo s tím tvým krákáním, co?
    • proc tady nekdo o sobe pise ze je teplous???co s tim jako??si zaraz kolik do pr... a utri si ohon
  • nové CD???

    ahojky, nevíte někdo, jak to s nim bude dál??? kdy bude nový CD???
    • Re: nové CD???

      jakýpa furt byste chtěli CD? dyť je to pitomec a roznáší v knajpě! :-D
      • a ty delas co ty picovinko jedna
    • Re: nové CD???

      Na nové CD jsou hotové 3 písničky, no, vlastně 2, jednu si uzmul Zbyněk Drda. Ukázky zde:http://www.standadolinek.ic.cz/ audio.htm
  • Narozeniny

    Ahoj Stando!Jak se máš,kamaráde?Chci Ti popřát k tvým narozeninám.Užij si je ve zdraví a v dobré náladě.
  • Kontakt

    Ahoj Stando!Jak se máš?Jsem tvůj kamarád.Chodili jsme do stejné školky.Chtěl bych obnovit naše přátelství.Napiš mi,prosím své telefoní číslo.Můj kontakt je 720234487.
    • Re: Kontakt

      Za to číslo se omlouvám.Vím,že máš docela dost práce a nemáš na internet moc čas.Stejně to číslo už není platné.Doufám,že ti kariera dopadne dobře.
  • pozdrav

    ahoooooooooooooooooj jsi fakt supeeeeeeer tak se drž a pekne skladej hudbu *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit