Přejít na výpis diskuzí

Standa Dolinek

OSOBNOST31.12.2006 1:58
68 příspěvků

Jako dítě hodně a rád zpíval, jeho talentu často učitelé využívali při různých školních produkcích. V deváté třídě ho přihlásili do pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek, kde zaznamenal výraznější úspěch tím, že se dostal do celostátního kola. Ve 14 letech začal zpívat ve školním souboru na gymnáziu, ve škole připravoval i různé kulturní programy, které si sám moderoval. Hrál i divadlo v ochotnickém souboru v Moravské Třebové, líbila se mu role přihlouplého loupežníka Alfonze v pohádce Zvířátka a Petrovští, protože si rád ze sebe dělá ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nesympaticky gay brrrrrrrrr s l i zo un *12*
  • Není ostuda,ze Standa dela v restauraci nebo bufetU.Nevidim na takove praci nic ostudného a takovej pad zezhora mze potkat kohokoliv znas,to mi verte.Me uz život naucil neohrnovat nad nikym nos!
  • Ahojte, jak to tady čtu, tak je mi Standy celkem líto. Osobně jej znám a taková špína, co tady píšete...tomu nerozumím. Asi bych všeobecně konstatoval LIDSKÁ ZÁVIST A ŠTĚSTÍ ZE SMŮLY DRUHÝCH NÁS ČECHY NEZAPŘE, V TOM JSME JEDINEČNÍ! Ještě že nové generace už nabírá jiný směr. No, kdo ho nezná, tak potom plká.
    • Jj, nová generace nabírá nový směr. Pro IPhony a bolavý záda už ani nebude registrovat, že jsou lidi jako Stanislav Dolinek ve smrtelný agonii konce sil. Ledaže by to napsal na FCB.
    • Pravdivý příspěvek.
  • Ne pokaždé se povede ... Ale že machroval, dobře mu tak. Teď nastoupil k nám v Brně do bufetu a maže sendviče.
    • tak porad lepsi tam mazat sendvice nez tam uklizet na hajzlu
      • uz nemaze, dostal padaka. byly na nej nejaky stiznosti *12*
  • opravdová celebrita

Dolínek je opravdu superstar jak má být!!!
    Jeho CD už rozdávají zadarmo aby jim nehnilo ve skladech *1* . Jako zpěvák to vážne nezvlád a tak to zkusil jako číšník...no samozřejmě katastrofa!! Chodila jsem do jedné restaurace kde pracoval a věřte, že žákovi I.stupně nesahá ani po kotníky *1* ! Chová se jako hvězda a je to obyčejný odpad, problém bude asi v tom, že ho pořádně ještě nikodo netrefil! Nevím kolik musí dávat majiteli té restaurace, že ho zaměstnává!
    • JJ, jeho cedlo v levných knihách za 49Kč, a hned vedle duety K.Gott a L. Bílá za 29Kč, tak teda nevím :-)
    • ty ses asi taky vygumovana jak zvon
    • Re: opravdová celebrita

Nic proti ale ten celej hotel mu patří :DDD
  • Teplouš

čau buzíku, nějak to nevyšlo s tím tvým krákáním, co?
    • proc tady nekdo o sobe pise ze je teplous???co s tim jako??si zaraz kolik do pr... a utri si ohon
  • nové CD???

ahojky, nevíte někdo, jak to s nim bude dál??? kdy bude nový CD???
    • Re: nové CD???

jakýpa furt byste chtěli CD? dyť je to pitomec a roznáší v knajpě! :-D
      • a ty delas co ty picovinko jedna
    • Re: nové CD???

Na nové CD jsou hotové 3 písničky, no, vlastně 2, jednu si uzmul Zbyněk Drda. Ukázky zde:http://www.standadolinek.ic.cz/ audio.htm
  • Narozeniny

Ahoj Stando!Jak se máš,kamaráde?Chci Ti popřát k tvým narozeninám.Užij si je ve zdraví a v dobré náladě.
  • Kontakt

Ahoj Stando!Jak se máš?Jsem tvůj kamarád.Chodili jsme do stejné školky.Chtěl bych obnovit naše přátelství.Napiš mi,prosím své telefoní číslo.Můj kontakt je 720234487.
    • Re: Kontakt

Za to číslo se omlouvám.Vím,že máš docela dost práce a nemáš na internet moc čas.Stejně to číslo už není platné.Doufám,že ti kariera dopadne dobře.
  • pozdrav

ahoooooooooooooooooj jsi fakt supeeeeeeer tak se drž a pekne skladej hudbu *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit