Přejít na výpis diskuzí

Standa Dolinek

OSOBNOST 31.12.2006 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TEPLOUŠ ZASRANEJ
  • buzik

    ahoj stando vis jak ti rika muj brach standa buzik dolinek jeto pravda mas holku a uz dlouho jsem te nevidela na tv na mtv by s nedostal tak nic no zase priste papapa
    • tvuj bracha at de treba do psich kuli
  • ????????????????????

    je pravda že si teplej???
    • je pravda ze si slapka??
  • Poděkování.

    Ahojda Stando.Moc mě potěšil dopis s tvojí fotkou a podpisem.Moc ti fandím a tvoje CD je super.Díky moc pápá Pavla
  • standa neni nejak hezkej,ale to prece nic nemeni na tom jakej je človek uvnitr,ne?(a to nevite,jakej standa je)a to je daleko dulezitejsi.a nechapu,proc vy co ho pomlouvate se nepodepisete jmenem ale terminator apod.myslite ze vy ste super??ste trapni.umite jenom nadavat a jeste k tomu mate strach,tak radsi budte zticha,prihlaste se do televize a ukazte co umite!!!!
  • nevim co si mam o tobe myslet ale libylo se my jak si zpival pisnicku killing me softly
  • pozdrav

    ahoj pošles mi prosim 3podepsaný fotky s věnovánim?????????,pro:Báru,Romču a Lenku. pošli je na tuhle adresu: Bára Helebrantová družstevní 716 kralovice 331 41 posli je co nejdřív!!!!!!!!!předem díky
  • Víte že se Standa narodil ve stejnej den jako Brendan Fraser?
  • Stando,

    povim Ti uprimne, jdi se zahrabat. Jses strasnej jako "umelec", tak i po vzhledovy strance. Poznal jsem uz hodne chlapu, ale s Tebou bych nesel ani zadarmo.
  • iloveiou

    moc tě miluju a jsi můj vzor a velice ti fandím ps: mám i tvé cd (pálené)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit