Přejít na výpis diskuzí

Stephen King

OSOBNOST 31.12.2006 
109 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Temná Věž je nejlepší!
  • Oba dva melete pyčoviny. Film Vykoupení z věznice Shawshank je natočen podle novely "Rita Hayworthová a vykoupení z věznice Shawshank", která u nás vyšla ve sbírce Čtyři roční doby.
  • To je pěkná blbost.Vykoupení z věznice Shawshank je podle knížky Čtyři roční období.
  • Shawshank

    vykoupeni z veznice shawshank je podle knizni predlohy Nadaný žák...:)
  • To je super ale nedavno sem docet pavucinu snu a taky nebyla spatna:)
  • Co se týká mne,tak mou nejoblíbenější knížkou od Stephena Kinga je Svědectví,ale je fakt,že všechny jeho knížky jsou super!
  • Stephen King je můj nejoblíbenější spisovatel.Díky němu jsem začala číst a poznala kouzlo literatury.Kdybych mohla chtěla bych mu za to moc poděkovat.Jinak moje nejoblíbenější knížka od něj je asi Hřbitov zvířátek, ale bylo těžký se rozhodnout kterou sem napsat.
    • Re:

      Čus Martík. Řbitov zviřátek je rozhodně pěkná kniha, ale dle mého názoru je lepší Nezbytné věci. Pokud si ji nečetla rozhodně doporučuji. Měj se fajn. *3*
  • nejlepší King

    Téměř všechny jeho knihy jsou vynikající. Mě se nejméně líbily Dračí oči a nejvíce Zelená míle, Svědectví, Cristina, Prokletí Salemu. King dovede fantasticky vykreslit hororovou atmosféru a je skvělý vypravěč. Jeho příběhy jsou čtivé, napínavé a máte u nich pocit že se to vlastně skutečně může stát. Podobnou atmosféru dokáže navodit ještě jeden spisovatel kterého mám taky moc rád a to je D. Koontz. Doporučuji si od něj něco přečíst.
    • Re: nejlepší King

      King je fakt moc dobrý. Ten člověk mi ukázal, že čtení není taková nuda jak jsem si myslel. Ale také bych ti mohl doboručit Briana Lumleyho. Četl jsem od něho Nekroskop 1, 2, 3 a 4. Fakt je to zajímavé. Doporučuji. Čus *5*
  • nejlepší není

    Ahoj všichni nadšenci, dneska jsem asi tak po desate dočetla Pytel kostí a nemůžu říct, jaká knížka je BEST. Pro mě jsou to skoro všechny... Tak hodně zdaru a času na čtení.
  • ...

    jedna z mnoha dobrych knih je TO,je to sice dost tlusta knizka,ale zato fakt super! a nebo je vyborna Osviceni,ale i dalsi jsou opravdu viborne!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit