Přejít na výpis diskuzí

Stephen King

OSOBNOST 31.12.2006 
109 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Luky [Lemmis@seznam.cz]

    Je těžké vybrat tu nejlepší, všechny jsou skvělé.Já sám bych nevěděl, kterou vybrat.Přečetl jsem jich asi deset a od žádné nebylo možno se odtrhnout.Neporadím v tomto.
  • Nejlepší ???

    Ahoj, slyšel jsem o kámošky že knihy od Stephena Kinga jsou opravdu skvělé a tak bych si rád nějakou sehnal,ale chtěl bych se zeptat jáka je podle vás ta nejlepší ??? Prosím doporučtě mi nějakou :)
  • Shawshank

    Chtěla bych se zeptat, jak se jmenuje kniha, podle které byl natočen film "Vykoupení z věznice Shawshank. Díky za odpověď...
  • Připojuju se.Dneska jsem poněkolikáté dočetl To, a stejně jsem se od toho nemohl odtrhnout.Temná věž je taky moc dobrá,jen mě štve že nemůžu nikde najít Nespavost...
  • Od tohoto nejúžasnějšího spisovatele mám již 30 jeho bezva knížek.Nejlepší z jeho hororů je určitě Řbitov zvířátek.Super!
  • Tak já už dočítám Zpěv Susannah a už se moc těším na TM 7, poslední díl. Jinak podle mě je nejlepší a bezkonkurenční To!
  • SUPER ted stu Vlci v Cally super Temna vez neda spat i me jinak Řbitov zvířátek je best horror co sem cet
  • Temná věž

    Dočetla jsem Pustiny, předtím Pistolníka a už se těším na Čaroděje a sklo. Moc strhující knížky, supr.
  • velice dobrý spisovatel

    King je velice dobrý spisovatel.Přečetl jsem několik jeho knih a mohu říci, že není možno se od nich odtrhnout.Čtou se jedním dechem a je problém se od nich odtrhnout a jít dělat něco jiného.
  • Jo

    King je prostě King. Akorát některé jeho knihy jsou obtížně k dostání. To mě štve.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit