Přejít na výpis diskuzí

Stephen King

OSOBNOST 31.12.2006 
109 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: To

    Tak to bych se hádala: myslím, že je to naopak, protože žádný film nemůže překonat knihu, natož knihu od Kinga. King - myslím, že to příjmení ho vystihuje *3*
  • King?!

    Yea King je proste king.Úžasný v každom diele,ktoré napísal.Najmä Zelená míľa.Čítala som stránku za stránkou.Ešte lepšie ako film.A Dievča,ktoré milovalo Toma Gordona tiež úžasné.Proste má moju úctu.
  • King...

    King je zkrátka king...Ti co ho čtou, vědí proč. Je to můj nej...spisovatel a vždy nestačím žasnout nejen nad příběhem, který dokáže vymyslet, ale i nad zásobou slov, přesným výstihem, vykreslením postav, je to až zarážející. Ten člověk snad ani není normální člověk. Přečetla jsem toho od malička spoustu a spoustu, ale nad tímto autorem opravdu smekám.Troufám si říci, že jsem až na takové tři knihy přečetla od Kinga vše, co vydal. Jsem šťastná že jsem ho objevila a vy jistě také.Zkrátka ho miluju *14*
  • King

    Me se nejvic libila knizka Holcicka, ktera mela ráda Toma Gordona *3*
  • Nej nej

    Kinga čtu už více jak deset let a za u dobu mě zasáhly nejvíce dvě knihy.
    Ta první se jmenovala Dolores Claibornová - četl ji někdo? V té době jsem prahla spíše po těch čistě hororových věcech od mistra. A netušila jsem, že King je schopen i něčeho takového a tenkrát jsem byla mile překvapena a pochopila jsem, že u Kinga nejde ani tak o strach, jako o příběh a psychologii postav - v čemž je opravdu mistr.

    Další kniha mě dostala až o mnoho let později - Svědectví. Když sem ji četla, měla jsem pocit, že King opět otevřel nějaké to svoje tajné okno kterým může nahlédnout do budoucnosti lidstva a tuhle vizi zkombinoval s něčím tak fantaskní jako je postava Flagga. Nehledě na úžasnou psychologii všech postav. Musím říct, že když v poslední třetině knihy zabil jednu moji oblíbenou postavu - měla jsem co dělat abych to neobrečela a rozdýchala.
  • Re: Re: boure stoleti

    Pokud vím i v USA vyšla Bouře století jen ve formě nějakého scénáře.
  • Stand by me

    Také jsem zapměla sem dopsat film Stand by me (stůj při mně)který je opravdu užasný v podání skvělého, ovšem zesnulého herce Rivera Phoenixe!
  • BEST

    Kingovy knížky jsou uchvacující! Co se týče mne obdivuji ho, jeho styl psaní (stačí si v příběhu přečíst 2 věty a už se začtete) a hlavně jeho příběhy (horory), kdysi jsem nečetla absolutně žádné knížky než jsem se doslechla o kingovy, právě dočítám zelenou míli 6. díl a přesto že jsem neviděla film příběh mne opravdu dostal. A to nepočítám temnou věž, puls (viděla jsem zfilmovaný) a Carrie (nedávno bylo v TV na čt2), noční směnu a spousu dalšího! Je to vážně KING!!!!!!!!!!!!
  • To

    Právě čtu "TO", je to první KNIHA co od něj čtu (KNIHA protože má přes 1000 str.).. Podle této knihy soudím, že jeho knihy jsou celkem dost sofistikované a vyžadují poměrně velkou slovní zásobu. I když se mi líbí psané horory od Kinga, stejně nikdy žádná kniha nepřekoná film, např. Halloween z r. 1978 nebo Věc *13*
  • Re: nejlepší King

    King je fakt moc dobrý. Ten člověk mi ukázal, že čtení není taková nuda jak jsem si myslel. Ale také bych ti mohl doboručit Briana Lumleyho. Četl jsem od něho Nekroskop 1, 2, 3 a 4. Fakt je to zajímavé. Doporučuji. Čus *5*
  • Re:

    Čus Martík. Řbitov zviřátek je rozhodně pěkná kniha, ale dle mého názoru je lepší Nezbytné věci. Pokud si ji nečetla rozhodně doporučuji. Měj se fajn. *3*
  • King

    Dnes jsem tu úplně poprvé, ale Stephen King je fakt King ve svém oboru. Žádný autor mě nedostal tak jako on. Nejlepší jeho knihou jsou asi Nezbytné Věci. Je to fakt masakr. Zatim čus. *16*
  • Re: Re: Beznaděj

    Stačí se přece registrovat a připsat to tam *3*
  • Re: Fanclub

    Taky o žádněm nevím, ale rozhodně je to dobrý nápad *1*
  • Re: boure stoleti

    bohužel, ale pokud vím, tak tahle knížka v ČR zatím vůbec nevyšla *9* *7*
  • Re: Temná věž a film ???

    Slyším to prvně, ale pokud se na to opravdu chystají, tak ať to proboha nezkazí. Temná věž je jediná svého druhu, prakticky se všechny jeho příběhy odvíjí od ní a jejich postav. Nemá konkurenci. Jestli to zkazí nepovedeným filmem...
  • boure stoleti

    ahojky koukala sem na bouri stoleti na motivy stehena kinga a chtela sem se zeptat jestli to vyslo i v knizni podobe=o))mam jeho knizky moc rada ale todle si nevybavuju tak kdybyste nekdo mel tuseni tak dejte vedet prosim *3*
  • Fanclub

    Nenašel jsem nikde na stránkách u spisovatele Kinga odkaz na fanclub. Proč nemají spisovatelé také své fancluby, jako třeba hudební skupiny nebo filmy? Nebo mají a já to jen někde přehlédl?
  • Temná věž a film ???

    Nevíte někdo, jak to vypadá s natáčením Temné věže? Už se něco připravuje? Bude to minisérie nebo něco většího?
  • Stephen King -To

    Ahojky lidičky, já bych hrozně moc potřeovala, aby mi někdo napsal...co byla nejděsivější scéna v knize TO a trochu ji popsat.zlaticka moje pomozte mi *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit