Přejít na výpis diskuzí

Stephen King

OSOBNOST 31.12.2006 
109 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Beznaděj

    Já tma zas nenašla Dlouhý pochod *7*
  • Beznaděj

    Jo,není tam napsaná kniza (právě ji čtu *1* ) ,,Beznaděj'' rok vydání 1996 :-)
    Jěště toho moc přečteného z této knihy nemám,ale zatím je to dokonalé *14*
    I když je to hodně na přemýšlení,ale to jsou všechny knihy :-)
  • Re: king!!!!

    a co všchno si četla???????mě se líbí zalená míle,noční směna, holčička která měla..., to, atd... je jich tuna a maš pravdu v tom že sou super!!!!!! *1*
  • Re:

    Četla si O psaní,memoáry o řemesle?
  • Re: je to šílenec

    Pavlíno máš pravdu King je zosobněné zlo a stejně jako satanisti žerou syrové děti na potkání *16*
  • Re: King je king =)

    Čau prosim tě v kterém roce byla Jízda na střele vydaná?
  • Nic netrvá věčně

    Mám načteno asi 80% Kingovi tvorby ale bohužel stagnuje. Nespavost, Pytel kostí, Srdce v Atlantidě, Puls, Pátá čtvrtina mě o tom přesvěčila-bohužel. Naštěstí je tu spousta jeho vynikajících knih-doporučuju Dlouhý pochod
  • Re: Re: king!!!!

    Ta knížka, nebo spíš novela se jmenuje Rostlina a pokud je mi známo, vyšla pouze anglicky. Ale zkus prohledat všeobsažný internet...
  • Re: king!!!!

    Čus Káťo, a nevíš kde by se dala stáhnout jeho knížka, kterou vydal jenom na internetu - ani nevím, jak se jmenuje a jestli ji už někdo přeložil. dyžtak dík za info. Honza
  • king!!!!

    Můj táta má od Kinga asi 45 knížek. Vždycky si je kupoval, a já jsem si jednou řekla, že bych si taky mohla něco přečíst. Od té doby je to můj nejoblíbenější autor. teď zrovna čtu ,,Temnou Věž: Vlci z Cally,, a nenašla jsem žádnou špatnou knihu. Ze všech jsem naprosto nadšená. King je prostě nejlepší...... *1*
  • Nevim jestli jste si vsimli,ale v jeho knihach je casto za hlavniho hrdinu takovej ten clovek na hrane-ma problemy s alkoholem...myslim,ze do par roli vlastne obsadil sam sebe a chtel se ti vypsat ze svych problemu...Jinak skoro kazda kniha me na konci tak nejak uplne dostala-ma hodne brilantni zavery...kazda jeho kniha je urcite lepsi nez film...U me vede asi Zelena mile,mamj i jak v paperbackovem,tak kniznim vydani...z dalsich se mi hodne libi Prokleti salemu,Osviceni,To,Rbitov zviratek...
  • V Temné věži: Tři vyvolení jsou naprosto bezkonkurenční charaktery!
  • Stephen King je rozhodně jeden z nejlepších autorů minulého i současného století.Doporučuji jeho tvorbu vřele všem inteligentním čtenářům bez rozdílu věku,pohlaví,společenského zařazení.Nejlepší:Osvícení,Zelená míle,Nespavost,Temná věž 1-7,To.Nemůžu se dočkat jeho dalších autorských počinů.VY-NI-KA-JÍ-CÍ. *3*
  • kokotdebilcurak

    Jew to ale pica stydla *8*
  • Řbitov

    Řbitov zvířátek je fakt super knížka.. nejenom ta, ale zatím nejlepší co jsem četla, ještě by to chtělo shlídnout film *1* Párek
  • Osvícení

    Knihu The Shining skutečně nalezneš pod jménem osvícení a mimochodem kniha je, podobně jako film, špičková. *3*
  • Chci si pujčit knihu Záře protože je to doslovný překlad z Aj(The Shining) ale nemužu ji tady nikde najit...muže se to jmenovat Osvícení? *8*
  • TEMNÁ VĚŽ

    Dočetl jsem Vlky z Cally. Bomba. Mazec. Masakr. U Kosmasů jsem si objednal zbývající dva díly. Měli by zítra dorazit. Už se nemůůůůůžu dočkati................................ *14*
  • TEMNÁ VĚŽ

    T
  • co dodat

    stephen king pro mne asi zustava nejlepsim autorem soucasnosti, osviceni jsem precetla za dva dny: cetla jsem ve skole, v autobuse, odpoledne v hospodach u kafe a po vecerech doma. jeho knihy jsou jako (zdrava) droga...nemuzete bez nich byt *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit