Přejít na výpis diskuzí

Sterling Knight

OSOBNOST 9.6.2009 
335 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jackie28

    Re: Sterling

    jj dneska jsem na to koukala a slítla jsem z křesla,ten jeho sladkej úsměv a ty modrý očíčka-nádhera *4*
  • jackie28

    Re: Sterling

    jj dneska jsem na to koukala a slítla jsem z křesla,ten jeho sladkj úsměv a ty modrý očíčka-nádhera *4*
  • hanullka95159

    Sterling

    ve Starstruck je nejvic sladkej... *14*
  • petra

    joj STERLING KNIGHT je fakt super a film starstruck v tom filme je supris je fakt totalne krasny on a jeho modre ocka *14*
  • milááčček

    Milujiho je užasnej hezčího kluka na světě neznám. *4* *4* *4* *4* *4*
  • petrushka15

    Re: Re: sterlingh knight

    jj moje řeč já se k vám přidávám *1*
  • miluju

    Miluju ho jeho úsmev očička plostě všechno......a o zpěvu ani nemluvím :-*****
    nevíte kde bych stáhla jeho písnicku "Hero" ????? pište na mail AncaLachova@seznam.cz a nebo kamoš mi rakal ze se dají stáhnout i viedeoklipy nevíte ják?
  • Re: <33

    jj... jeho usmev je nej...je fakt hezkej ))) *14*
  • zacbenda

    Re: Re: sterlingh knight

    neplati
  • vaness15

    ggg

    juu super new info o SS na blogu starstruckmovie.blog.cz
  • kajiik

    film starstruck

    ahoj muzu se zeptat kde muzu najit film starstruck piste na email menzelovakaja@seznam.cz
    mooc dekuji *5*
  • Re: Re: _

    ahojky poslala by jsi mi to taky prosím?? na maila gabubabu@seznam.cz
  • zacbenda

    Re: sterlingh knight

    ahoj je fakt dobrej a jestli mate lidi LIDE CZ tak tam o nem je dizkuze tak se pridejte http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akc e=forum_data&auth=&forum_ID=101573
  • Re: Re: _

    Ahojky uz jsem sehnala film newi nekdo kde bych sehnala titulky dik... prosim odepiste mi na e-mail
  • bobisak

    Re: sterlingh knight

    máš pravdu zničte justina!!!! *16* *16* *16* *16* *16*
  • bobisak

    sterlingh knight

    sterling je boží znám ho ze serialu sonny ve velkém světe a ted ma svuj film udělal na mě velký dojem a myslím že je lepší ne justin bieber o 99% lepší fuj justin!!!!
  • Re: _

    Ahojky prosimte mohla bych se zeptat kde bych ho mohla stahnout a jestli to neni v cj (cozli asi ne) tak jestli newis kde bych sehnala titulky ... dik :) napis mi prosim na gabinka.kousalova24@seznam.cz .... jeste jednou dík za odpoved
  • stember

    _

    právě jsem se dodívala na film Starstruck aje božskéj...=D..on i ten film...sladký chlapík tohle..=)
  • vaness15

    blog

    Prosim pozrite sa na blog o StarStruck a Sterlingovy.Je to super stranka .
    www.starstruckmovie.blog.cz
  • miluju ho

    to bych taky ráda chtěla vědět *7* *9* *15* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit