Přejít na výpis diskuzí

Sterling Knight

OSOBNOST 9.6.2009 
335 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vaness15

    new fotky

    juu super new fotky z filmu na starstruckmovie.blog.cz
  • Re: I ♥ U Sterling..:)

    taky nechapu proč nemože byt čech ...minimalně angličan...pač je upa sladkej...*7* *14* *14* *4*
  • coolmiley

    Božíííí!

    je prostě boží ty jeho oči *14* ,je tak krásnej!!! Rande s Hvězdou to je prostě úžasný!!! On je fakt BOŽÍ *14* *14* *14* *15* *4*
  • fun.miley

    **LOVE**

    Ahoj!! ja proste miluju a ty jeho ocka :D..
    jak se kouka!! mno a ten film!! mno nemam co dodat!! proste uzasny!! miluju ho!!
    *14* *14* *14*
  • Re: I ♥ U Sterling..:)

    Já už ten film viděla taky snad milionkrát a koukám furt dokola je to úplně nejlepší film a nejlepší je Sterling *4*
  • I ♥ U Sterling..:)

    Pane bože STARSTRUCK jsem viděla snad už milionkrát a koukám na něj furt dokola to znám už nazpaměť a pořád se nemůžu vynadívat..Sterling je tak úžasnej nechápu jak může bejt někdo tak nádhernej..já ho upe MILUJU..!!♥♥ *14* *14* ..Ježíš proč nemůže bejt Sterling čech..!!! *7* *9* .. *4* *14* *14*
  • I ♥ U Sterling..:)

    Pane bože STARSTRUCK jsem viděla snad už milionkrát a koukám na něj furt dokola to znám už nazpaměť a pořád se nemůžu vynadívat..Sterling je tak úžasnej nechápu jak může bejt někdo tak nádhernej..já ho upe MILUJU..!!♥♥ *14* *14* ..Ježíš proč nemůže bejt Sterling čech..!!! *7* *9* .. *4* *14* *14*
  • sandra.radova

    Re: Re: Starstuck

    jo chtěla bych mít tenhle úsměv doma :**
  • sandra.radova

    Re: Sterling:

    Tjn ae je jenom můj jo! :D tak si dej zpátečku! :D
  • sandra.radova

    StarStruck

    Ahoj,už jsem 3x viděla StarStruck je to úžasný film MILUJU STERLINGA KNIGHTA!!!
    ON má perfectní vlasy...ON je překrásnej...
    ON bude za pár týdnů můj!! *14*
  • mileycyrus.87

    Re: Sterling

    souhlasim s váma!!!! *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14*
  • Re: sharapka

    JOOOo...taky jsem se na něj dneska a včera Jukala ...je to upe NEj Filmeček...a Sterling je tam nádhernej...a Ty jeho MODRE kukadla...♥♥♥♥ *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4*
  • sharapka

    Sterling

    To máš pravdu je nádhernej a hlavně v tom filmu
  • sharapka

    sharapka

    Sterling se mě strašně LÍBÍ.STARSTRUCK JE NEJNÁDHERNĚJŠÍ FILM NA SVĚTĚ.Včera jsem se na něj dívala až do konce
  • Re: STARSTRUCK

    Jo máš pravdu!!!! *15*
  • Sterling:

    Sterling je tak nádhernej a sladkej!!!!!A v tom filmu:rande s hvězdou byl tak nádhernej že z něj nemůžu!!!On je tak boží!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4*
  • STARSTRUCK

    STARSTRUCK je fakt COOL film a to len vdaka Sterlingovi a Daniel *4* *5* mohlo by takych filmov byt viac lebo su naozaj SUPER *14* *14* *14*
  • miss.simush

    Re: Starstuck

    Jj Starstruck je nádherný film, ale ten jeho úsmněv *14*a pak ty modrý očíčka *14* *14* já z něho prostě nemůžuu *14* je tak sladkej...
  • starsunka

    Re: zbožnuju ho

    jěště hrál v ZNOVU 17!!!!!!!!!!!!!! *8* *10* *16*
  • Starstuck

    dneska jsem na to koukala no nádhera zbožnuju tam je upe nejvíc sladkej...a když se směje tak se mi upe podlamujou kolena ♥♥♥♥♥♥

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit