Přejít na výpis diskuzí

Steven Seagal

OSOBNOST 31.12.2006 
416 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukám, ze na Slovensko a Cesko volaj jenom samé odpadní celebrity ako Steven Seagal alebo Van Damme, jdu blejt a je mi spatne
  • Luky1987

    Seagalove filmy, to už je dávno hotová a čistá katastrofa. Mal by ísť už do penze!

    • MartinDyntar

      Luky ahoj, koukal jsem na tvůj profil, škoda že ho nemáš rozšířeny o více svých oblíbenych osobnosti, ale to nevadí. Politice sice příliš a možná vůbec nerozumím, ale Vaše Zuzana Čaputova děla ve vaši zemi v politice pořádek, přijde me a je nejen inteligentní,  ale je i dost milá, laskava a půvabna, je zkrátka šarmantní.  Má silné charizma. Snad jsem te potěšil. Měj se pěkně

      Ps. Ve vašem jazyce vyšla kniha o Wimmu Wendersovy od Petera Gavaliera pod názvem Spletite Cesty Wimma Wenderse, Wimm je Můj velký životní vzor a příklad.  Ps. Mám ji Luky dokonce dvakrát. Nevím asi znáš Wimma Wenderse?? To ovšem nijak nerozhoduje... ... ...

      • Luky1987

        Poznám Wimma Wenderse je dobrý aj naša prezidentka Zuzka Čaputová 

    • MartinDyntar

      Souhlasim...a rad

  • Herecky polena jako Steven Seagal,Van Damme nebo Dudikoff taky neuznavam
  • Steven Seagal nikdy nevedel a neumí hrát podle mne
  • Luky1987
    Furt si Seagal nedá pokoj, plánuje porád nové a nové filmy zbytečne naprostá sebeduvera, nikdy nevedel a neumí hrát !
  • zpěvák Seagal, nebo pan zpěvák?

    Na základě nějakého příspěvku tady jsem si v you tube poslechla a shlédla několik klipů S.S. a musím říct -VYNIKAJÍCÍ!!! Poslechněte si např. S.S. baby don´t cry ,a další. Smekám doopravdy a uvědomuji si bídu české hudby ještě propastněji.Zdravím všechny příznivce tohoto všestranného člověka.
  • Luky1987
    Vyhasl totálne Seagal a nemám k jeho herecké kariére vubec žádný respekt !
    • nemusíš mu to vadit nebude
  • Luky1987
    Skrachovana existence, přesně to je Steven Seagal a nemám k jeho herecké kariéře vůbec žádný respekt!
  • Luky1987

    Vyhaslá hvezda, která nemá co divákum dát : presne to je Steven Seagal

  • Casey Ryback.

    Seagal bol. Seagal MAL super filmy. Seagal UZ NIE JE tym, cim byval. Mozete ma za to znenavidiet /co sa aj stane.../, mozete ma aj zakílovat, ale to je vsetko, co s tym spravite.
    Seagal je legenda bojovych umeni, ktora kriva na obe nohy. Kult, ktory upada coraz hlbsie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit