Přejít na výpis diskuzí

Steven Seagal

OSOBNOST 31.12.2006 
416 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Takový herecký polena ako Steven Seagal alebo Van Damme NEUZNÁVAM
    • Jsi de.il!!!
  • Prdelka

    Je to moje prdelka některé filmy se mu nepovedli, ale prostě jednička.Líbí se mi, že využívá sílu druhých prostě super chlap, není namachrovanej jako Stallone nebo jiný. Každý na o má jiný názor, ale já ho miluju
  • Luky1987

    Steven Seagal 1988-1995 borec a herec akčných filmov. Seagal teraz lehce podvyživený SLON! 

  • Jen tak...

    Myslím, že jeho první filmy byly daleko lepší než jsou teď a dávám to za vinu filmům např matrix a spol. kde lécou po stěnách atak. zákon ulice se mi na to že je nový docela líbil,ale stejně asi nemá na Nico,težko ho zabít,...líbí se mi taky jeho styl boje jako aikido,karate a judo kombinace těchto umění je parádní!!
  • Skrachovaná existence, presne to je Steven Seagal pravda
  • Neznásam Seagalovky
  • nový filmy

    super životopis, bylo by fajn doplnit i další film, v kterých hrál, jako třeba Poslední mise, Vnitřní nepřítel nebo Bestie, steven je super!
    • Re: nový filmy

      Cau. Keby to boli 90-te roky, boli by to super akcne filmy /posledni mise, shadow man, attack force, the foreigner .../ Ale teraz su iba lacne akcne veci, akych je milion ...
    • web stránka

      www.stevenseagal.yw.sk FAN CLUB *5*
  • Stevena Seagala taky ani já nemusím
  • Luky1987
    Vyhasl proste Seagal, mel by se už vykašlat na ty filmy, hereckú kariéru a jít do penze !
  • Steven Seagal byl v letech 1988 - 1995 proste nejlepsí herec akcních filmu a ziadny iný na neho nemal!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit