Přejít na výpis diskuzí

Steven Seagal

OSOBNOST 31.12.2006 
416 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *15* Nejsem už zrovna dívka,ale člověka to tak nějak potěší když darebák dostane co mu patří.Navíc bych řekla že televize má přepínač.A ten věk bych nekomentovala.Mistři bojových umění jsou i velmi staří.
  • Jeste herec David Arquette je taky o nicem stojí za houby na toho jsem jeste zapomnel.
  • je to kus !!!!!!!
  • S tym de Nirem si snad delas srandu? Jeden z nejlepsich hercu, ackovy herec, ktery muze klidne konkurovat Hopkinsovi, Nicholsonovi .... K Tomu Lawrencovi : kdysio byl dobry /Dive Svine, Agent v Sukni/, sam sobe vykroutil krk, takove lidi mam problem uznavat. To plati aj o Eddie Murphym.
  • Nejlepší filmy mel Steven Seagal v letech 1988 - 1995,ale od tý doby je v sračkách až po uši.Mel by se už vykašlat na hereckú kariéru a jít do penze,tam již dávno patrí i se svým kolegou Van Dammem
  • Steven je dobrej ale sensei asi nikdy nebude,je spousta lepších než je on
  • ten chlap je sakra dobrej je to můj idil a já jsem jeho velkej fanda
  • Luky1987
    Seagal je vyhaslá hvezda a zkrachovalá existence, která nemá co divákum dát !
  • steven je skvelej jeden z nejlepsích hercu co znám protoze jako jeden z nála nepotrebuje nikoho aby to zahrál za neho protoze umí celkem dost bojových umení a ze vsech má ten nejvyšší titul a to mu zavidím a za to ho obdivuju.
    • Seagal je supr

      Steven Seagal je opravdu dobrý chlap, díky němu sem začal cvičit hned několik bojových umění ve kterých ho také obdivuji.. *4* *4* *4* *4*
      • Re: Seagal je supr

        Cau, Peter. Seagal BOL dobry. nanho uz plati iba jedno slovo : DOCHODOK.
  • Jo Steve, žil jsem 12 let v Americe kde jsem se sním mnohokrát setkal. Je to užasnej člověk. Přeju mu aby se mu i na dále dařilo :) *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit