Přejít na výpis diskuzí

Steven Seagal

OSOBNOST 31.12.2006 
416 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TENHLE STAREJ PAPRDA patri podle mne do STARYHO ZELEZA. Stevo, vyser se prosim te na filmy, vzdyt je to nekoukatelna hruza a des. Kdyz chcete herce, kteri podle mne vedi/vedeli hrat : 1 James Stewart
    2 sir Anthony Hopkins
    3 Jack Nicholson
    4 Al Pacino
    5 Robert De Niro
    6 Brad Pitt
    7 Marlon Brando
    8 Morgan Freeman.
    Stevo hrat nikdy nevedel a nikdy vedet nebude. Tecka.
    • diwa swina máš pravdu mal by sa už Steven Seagal vykašlat na herectvo,fakt sú tie jeho filmy už nepozeratelné o ničom a priemerné.To isté by mal podla mna spraviť aj Jean Claude Van Damme už a ísť do dôchodku tiež má o ničom a priemerné filmy!!!
  • Nový film

    Nový film je jmenuje RUSLAN,kde hraje bývalého zabijáka Ruské mafie a když mu zabijou dceru,aby zabránili manželství se synem mafiánského bosse,tak se krutě všem pomstí.
  • carbonella

    Steve

    Jo Segálek je machr.Sice možna existují lepsi herci,ale on je jedinecny tim ze ma kondici.Teda ted v jeho veku nevim no. *1* Přála bych si ho jako tátu.Je to ten spravnej mafiánek. *14* *15*
  • John Hatcher

    Steven je největší Aikido master a taky dobrej herec velmi dobře hrál ve filmech Muž s cejchem smrti,Přepadení 2:Temné území a samozřejmě Nemilosrdná spravedlnost
  • tyret

    To jste nevěděli....

    Věděli jste, že Steven Seagal je už dvacet let policistou v New Orleans? Fascinuje mě, že to dokázal tajit před novináři. Je opravdu vynalézavý... Nebo možná každýho novináře, který na to přišel, zmlátil na tržišti, jak to má v oblibě ve svých filmech... *5*
  • Luky1987
    Seagal patrí už dávno do penze i spolu se svym kolegou Van Dammem. Oba jsou vyhasle hvezdy, které proste nemaj co divákum dát !
  • Zkrachovaná existence to je Steven Seagal i spolu s Van Dammem
  • Nemajú Steven Seagal a Van Damme na hercov Sylvestra Stalloneho a Brucea Willisa oni dvaja sú lepsí.
  • Zkrachovaná Existence: Přesne to je Steven Seagal i ze svým kolegou Van Dammem.
  • Steven Seagal je totálny k*kot

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší