Přejít na výpis diskuzí

Steven Seagal

OSOBNOST 31.12.2006 
416 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Steven

    Steven se mi hrozně líbil ve filmu "Těžko ho zabít".
  • Souhlas

    Sám chodím na Aikido, ale studovat Aikido i s jeho filosofií u nás se bohužel nedá srovnat se Stývnovým studiem v Japonsku. Pokud z vás někdo uvažuje chodit na Aikido, tak začněte u ČFAI nebo u ČAAI. Lepší bude ale Asociace, protože tam učí Miroslav Kodym, který má i s Ondřejem Malinou 4. dan a taky nejvíc zkušeností.
  • Je dobrej

    Je dobrej a hlavne jeho filozofii neni nekoho zmlatit a neni to ani filozofie aikida, protoze to uci se konfliktum vyhybat. Mel by natocit jeste nejaky filmy, aby bylo na co se koukat.
  • Stevena dabuje většinou (a dobře) pan Štěpnička.
    • Re:

      Spíš bych řekla, že ho dabuje velice dobře *3* Jiří Štěpnička patří (aspoň pro mě) k jedněm z nejlepších dabérů
  • SEAGAL

    Steven Seagal je super *1*
  • Steven Seagal je nejlepší herec akčních filmů a taky několika násobný mistr bojových umění, nechápu jak může někdo něco takového zpochybňovat a jestli ho někdo nemusí tak ať nechodí na stránky s ním, protože co on dokázal jen tak někdo nedokázal.
  • JE TO PROSTE MACHR
  • V týchto akcných filmoch je Steven Seagal najlepsí Tazko ho zabit,Muz zo znakom smrti,Nemilosrdná spravodlivost,Prepadnutie v Pacifiku,Prepadnutie 2:Temné Území,Glimmer Man a Lovec policajtov tu sa dá pozerat.
  • Steven je jenom jeden .... CHVALABOHU.
  • ????

    Náhodou som jeho fanušíkom a jeho filmy majú stále dobrý úspech a kvalitu...
    • Re: ????

      Taky se mi jeho filmy líbily, ale v poslední době jsem opravdu na rozpčitý. Asi nejlepší jeho film byl Přepadení v Pacifiku. To mělo alespoň nějakou úroveň. Poslední snímky ale už jsou spíš trapný.
      • Re: Re: ????

        Videl jsem všechny jeho filmy.V posledních 10 letech to není Aikido co předvádí ve filmu.Takže jste udělala stejnou chybu,jako většina lidí,kteří s aikidem kvůli jeho filmům začali.
    • Re: ????

      Cau. ktore tie nove filmy myslis ? kedysi som ho uznaval, to hej, ale ako natocil Na Pokraji smrti, tak u mna skoncil. Mal by odist do dochodku.
    • Re:

      Nazdar. Co povazujes prosim ta za jeho najlepsi film ? U mna je to bud Nemilosrdna spravedlnost alebo glimmer man.
    • Re: ????

      proti gustu ziaden disputat, ale 56- rocna akcna hviezda.... To uz rovno moze 77- rocny Sean Connery nakrutit nejaky brutalne akcny film. Alebo Bud Spencer/78 rokov/
    • Re: ????

      Nazdar. Tiez som bol jeho fandom, ale teraz.... fakt neviem.... 56-rocna akcna hviezda... sa mi zda divne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší