Přejít na výpis diskuzí

Steven Seagal

OSOBNOST 31.12.2006 
415 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kontak na Stevena Segala

    čauky lidičky prosím vas mam prozbu nevite nejaky kontakt,adresu na Stevena Segala kam bych mohla pozadat o podpis??proísm moc vás prosím je to pro meho tátu ma narozeniny je mu 44 let a ma ho hrozne moc rad tak bych mu to dala jako darek *4* *3* dyztak mi napiste na E-mail:Dena.Allertova@seznam.cz dekuji moc *4*
    • Re: kontak na Stevena Segala

      ja jsem podpis nasel,nejaka stranka,me to tak nebere,zadej si google steven seagal a tam by to melo byt.nebo klikni na muj mejlik a ja se na to podivam,ju?janblaskovic@seznam.cz,j anblaskovic@centrum.cz,721760171,ai kido jsem zacal cvicit v roce 1997,muj bratr v roce 1990.
  • Já ne

    Lukáši ani já ho nemusím. *5* *15* *16*
    • Re: Já ne

      ne , jdi do háje *13*
  • O ničom

    Nemusím ho. *5* *16* *10*
  • bettyol

    velmistr

    Steven je jeden z nejlepších herců, co se týká akčních filmů. Rádá bych ho někdy viděla na živo, musí to být zážitek. Moc by mě zajímalo, jestly už se narodil člověk, který by Stevena porazil v Aikidu *8* A vážení, podle mě se bojový umění dělá proto, aby se člověk dokázal ubránit. Ne aby napadal. *3* Tak zatím páčko, a kdo bude mít zájem, tak se ozvěte. Ahooooj *1*
    • Re: velmistr

      já souhlasím,Steven je boží,já bych na něj mohla koukat pořád.A taky je mým snem se s ním jednou setkat. Ale to můžu akorát tak snít.Mít tak aspon














      Souhlasím.Je to pan herec a božský chlap.Miluju ho už dvacet let.Mám všechny jeho filmy.A mým snem je se sním jednou setkat nebo aspon´dostat foto s podpisem.Bože to by bylo něco. SEGI








      *3*
    • Re: velmistr

      v aikidu se porazit nedá protože aikido používá jen obrané chvaty..žádné udery nebo kopy prostě jen chvaty a to 100% učinné sám ho dělám už skoro 3 roky
      • Re: Re: velmistr

        ahoj,kazdy se da porazit,slysel jsem,ze ho porazila jeho zena asi ta japonka,nejlepsi v aikidu je shoyi nishio sensei,znam ho osobne,taky jsem byl na seminari s tanakou v plzni.ja ted bydlim v praze a jestli ma nekdo z aikida zajem mi napsat,budu rad..
      • snake666

        Re: Re: velmistr

        To je mi jasný, že je neporazitelný....manžel taky dělal aikido, takže taky vím o co jde...ale ještě ho nikdo nenasral tak, že by HO musel použít...a za to může taky aikido, protože základem tohoto nádherného umění, je dokázat se ovládat...když útočník prudí s bitkou, mávnout rukou a jít pryč.
  • Chliev

    Kedysi som ho uznaval. Ale ci chceme alebo nie, sEAGAL je padla legenda. Tie jeho filmy .... KATASTROFA. Povedzme si otvorene, keby to bola polovica 90. min. stor, tak super, ale takto Seagal upada. Skoncit by mal. Toklo nazor
  • Steven

    Steven je jeden z mých nejoblíbenějších herců. Je hezkej a jeho bojové úmění se mi líbí! A ve filmu Glimmer man byl skvelý a vtipný *4*
  • allisonc

    Steven

    Stevena mám moc ráda. Je hezkej a myslím, že umí skvěle hrát *3* .
  • steven

    Když si to tady tak čtu,tak občas koukam *5* !Svoji první seagalovku sem viděla v 10letech a dost mě to chytlo-stevena mam rada jako herce i to co děla...každy ma svuj nazor,ale trapně ho tady pomlouvat je ubohost.V jeho letech se dost snaži pořad něco dělat,někdy se daří a někdy ne,ale pořad ma co ukazat...a jestli je silnější tak to asi k tomu věku patří..chtěla bych vidět ty pomlouvaky jak budou vypadat v 60-ti a jestli dokažou aspon z poloviny to co steven..mějte se fajně
    • allisonc

      Re: steven

      Přesně! Souhlasím *3*
    • Re: steven

      Plně s tebou souhlasím Ahoj Zdeněk *4*
    • carbonella

      Re: steven

      Souhlas *3*
  • Chybi film

    Chybí vám tam film Ruslan je to rok 2009
  • your-darling

    :-)

    Všechno njelepší... *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit