Přejít na výpis diskuzí

Steven Strait

OSOBNOST 13.1.2007 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stev je sexos

    Podla mna je Stev uplny SEXOS a je skoda ze nehra v Twilight Jacoba.
    *14*
    • Re: Stev je sexos

      Ty čuzo Taylor je nejlepší !!!!!
    • kvasavec

      On je uplně krásnej hlavně ve škole super hrdinů *14* *14* *14*
  • ste idioti

    hele laskavě se do stevena nenavážejte...protože on je daleko hezčí než ten co ho doopravdy hraje...serete mě...když se vám nelíbí tak sem nelezte...tohle je jenom pro fandy...a jak vidim tak vy to určitě nejste coo??ste blbý...ste namyšlený co??...když si myslíte že je hezčí ten druhej než steven...to máte smůlu bych chtěla vidět vás jak ste krásný...vy samotný musíte bejt hnusný jak hovna...tak nechápu proč musíte zhnusovat takovýho nádhernýho kluka i ostatním...prostě se sem neserte a je to! ! ! ! ! *5*
    • Hezky, klidně a popravdě řečeno *1* *4*
    • Re: ste idioti

      Jo 100% souhlas steven je krásnej a něco dokáže a je v tom dobrý....a vy tady dokážete jedině urážet....mě se strašně líbil ve filmu Škola superhrdinů a hlavně ve filmu: A proč já? Skvělý film, skvělý herec....jen je škoda že je tak málo známý..tak se mějte *1* *3*
      • Re: Re: ste idioti

        já to nechápu když se vám líbí Taylor proč nejdete psát k němu jako mě se líběj oba kluci jsou boží ale ty role ve kterejch hrajou si myslim že jim sednou a že bych neměnila obsazení že bych místo Taylora dala Steva
        • Re: Re: Re: ste idioti

          hm....to si asi upadla ne??ve stmivani ho nikdo nenahradi!!!mam rada oba herce ale ani jednoho bych nenahradila videla sem s nima vsechny filmy!!! *16*
        • Re: Re: Re: ste idioti

          Čuzino jedna vypatlana Taylora nic nenahradi na twilight je nejlepši!!!!!!
  • barka.3

    Máme štěstí

    Já teda faktis nevím ale ještěže nehrál tenhle dredatej "fešák" Jacoba. Chudák Taylor, je 100x hezčí, milejší a SEXY... Ale jinak přeji vše nejlepší k narozeninám. Teda nevím jestli je máš někdy teď nebo už jsi je měl, tak skrátka k těm co budou za chvíli, kolik ti bude 40?? Asi takkkkkkkkkkkk.........
    • Re: Máme štěstí

      jo tak to bych se moc neradovala ty debilové ho chtěj prej dát do novýho měsíce místo jacoba!!!sou to volové!!
      • kate23

        Re: Re: Máme štěstí

        Proč by dávali do novýho měsíce Stevena místo Taylora? Taylor je lepší,ale proti Stevenovy taky nic nemám. *3*
        • Re: Re: Re: Máme štěstí

          Joooooo
        • Re: Re: Re: Máme štěstí

          a víš proč ho chtěli dát místo tylera??protože kritici řikali že by to bylo dost divný kdyby se malej drobnej tyler měl proměnit v hrozitánskýho vlkouše!!!ale on tyler nakonec nabral asi 20kg takže je to o.k.
          • Re: Re: Re: Re: Máme štěstí

            no jasně..odborník jak prase ty xD píše se Taylor,ne Tyler či co... *15*
  • Znělky

    Škoda že u těch videí není napsáno, jak se ty znělky jmenují. Docela by mě to zajímalo z jakých filmů jsou :)
  • Kdo o něm říká,že je krásnej a dobrej,tak se hodně mejlí,protože on je nejkrásnější a nejlepší !!!

    Steven Strait je krásnej herec..Nejvíc mu to sluší s dlouhými vlasy...Krásnej byl ve filmu ,,Škola Superhrdinů".... Úpa ho žeru a mots se mi líbí... *3*
  • pajuska87

    Síly temna

    jojo moc pěkný herec ve filmu Síly temna mu to sluší nejvíc :-)
    • Re: Síly temna

      o to něco řikej!! *14* to je taaaaak ůžassnej chlapík!! *14* kéž bych ho tak někdy potkala!!
  • nyka

    NEEEJ

    Je fakt mooooc krasnej ....Ja hraju basketball a tady v zivotopisu je ze miluje basketball kez bych ho nekdy potkala.....to jeho telo a no...protste je uzasnej *14* *14*
  • ........

    tak slovo super pre tohto fesacika je dost slabe,je megasuper a to jeho telo,aaaach *14*
  • nej

    je to super herec i zpěvák *14* *14*
    • Re: nej

      sehnala jsem par jeho songu,ma božský hlas,teda pro mě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit