Přejít na výpis diskuzí

Sung Kang

OSOBNOST 10.4.2007 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • yumi-gumi

    *__* nejvííííc pekneeeej!!

    *14* *14* Mooooc on je moooc pěkneej, mno ikdyž je už ehm....to je jedno xD tak už je trochu víc starší, teda spíš až moc xDDD *14* *14* *14* ae jinaaak je faaakt moc pěknej....si nemůžu pomoct na japoncích a číňanech ujíždím *8*
  • kostice

    je oupa krásnej..

    je fakticky mocinky moc nádhernej.. měla bych dotaz jestli tady někdo nemá kontakt na něj.. myslim adresu.. je to prostě kus chlapa.. hlavně v rychle a zděsile mu to mocinky sekne prostě kunďák.. *14* *14*
  • han

    juj dievcata to este nic nieje mne uz sa paci par rokov a mam s nim oblepenu celu izbu uz to pomali hranici zo zavislostou no treba pekne dopadnut na zem..snad raz daco poriesime *3*
  • ..Ehmm..

    Nejvíc ho žeru, sice vím že v "RYCHLE A ZBĚSILE" a i dalších filmech ve kterých hrál, že to opravdu jen hrál, že to vlastně není ON, on je někdo jiný..ale i tak je vidět, že je dobrej... *14* *14* ...Nejlepšííí !!!!!!!!!! *14* *14* *14* Na takový já mám slabost.. *4*
  • JJ souhlas

    jo a ještě jsem zapoměla ani nevipadá na 36 *13* *7* *14* *5* *8* *14*
  • JJ souhlas

    JJ máte pravdu je k sežráný a je sladkekj a taky to je výbornej herec..... a taky má e filmu rychle a zběsile hezký auta.....ale chtěla bych týt ta jedna jeho jak bych to řekla no ta jdena holka co se pokaždý k němu přitočí vůbc by mi to nevadilo *13* *8* *8* *8* *14* *14*
  • Han

    Jj holky máte úplnou pravdu já jsem taky do něj úplně paf musela jsem si stáhout i jeho fotky do počítače a vytisknout já ho úplně žeru. *3* *14* *14*
  • SK

    Sice jsem viděla jenom TD ale je super
    *3*
  • I LOVE SUNG (HAN)

    jj tak to máte všichni pravdu já jsem na tom podobně, kámoška říká, že od tý doby co jsem ten film viděla, že jsem nějaká divná...ale já si nemůžu pomoct on je strašně sladkej!!! *14* *14* *9*
  • Totálně sladkej!!

    Je nejlepší!!!V Rychle a zběsile má skvělou roli a celokvě je prostě nepopsatelně nádhernej!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit